1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 21 ارديبهشت 1399     |     کد : 2197

رئيس كميسيون برنامه و بودجه شوراى اسلامی شهر تبریز:

کتابخوانی رکن اساسی توسعه فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی است

رئيس كميسيون برنامه و بودجه شوراى اسلامی شهر تبريز گفت: کتاب بعنوان مهمترین عنصر برای تکامل جامعه انسانی بشمار می رود.

 دکتر محمدباقر بهشتی افزود: به نظر می رسد در غفلت سیستم آموزش و پرورش ، ضرورت تلاش های سایر نهاد های فرهنگی از جمله سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری ضروری بنظر می رسد.

محمد باقر بهشتی افزود: سرانه مطالعه در کشور با وضعیت مطلوب فاصله بسیاری دارد و ایام بحران ویروس کرونا فرصت مغتنمی برای در خانه ماندن و مطالعه می باشد.

وی در پایان ادامه داد:امیدوارم مطالعه همچون غذا خوردن،خوابیدن و فعالیت های دیگر بخشی از زندگی شهروندان گردد.

گفتنی است، مسابقه کتاب‌خوانی "در خانه بخوانیم" به منظور تشویق همشهریان برای حضور در خانه و مقابله با شیوع ویروس کرونا، غنی‌سازی اوقات فراغت اقشار مختلف شهروندان تبریزی، توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و استفاده بهینه از فرصت پیش آمده در دوران قرنطینه خانگی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از ابتدای سال 99 برگزار می‌شود.
این مسابقه در 4 بخش بزرگسالان، نوجوانان، کودکان و ویژه برگزار می‌شود که در هر بخش برای 99 نفر جوایز نقدی اهدا می‌شود. جایزه هر یک از منتخبین این بخش‌ها به ترتیب 7 میلیون ریال (بخش بزرگسالان)، 4 میلیون ریال (بخش نوجوانان)، 2.5 میلیون ریال (بخش کودکان) و 3 میلیون ریال (بخش ویژه) و جوایز ارزشمند در بخش ویژه ماه مبارک رمضان خواهد بود.
علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند برای دریافت کتاب‌ها و شرکت در آزمون مربوطه به سایت رسمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، شهریار نیوز و سایت جامع شهروندی  citizen.tabriz.ir  مراجعه نمایند.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  14
 
 اسلایدر