1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 20 ارديبهشت 1399     |     کد : 2196

ویژه‌برنامه "تکیه رمضان" همراه رمضانی شهروندان تبریز

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با حضور در محل بوستان قرآن، از تلاشگران تولید برنامه ارزشمند تکیه رمضان قدردانی کرد.

ویژه‌برنامه شب‌های میهمانی خدا با عنوان "تکیه رمضان" استفاده از برکات این ماه با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، شهرداری منطقه 7 و گروه فرهنگی، مذهبی آئینه در محل بوستان قرآن واقع در جنوب غرب تبریز در حال تهیه و تولید است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، با تبریک فرارسیدن میلاد مسعود امام حسن مجتبی (ع) نمود مسلم مهربانی و اکرام، در خصوص اجرای این ویژه‌برنامه اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ارزش و جایگاه ویژه‌ای برای ایرانیان داشته و دارد اما شیوع ویروس کرونا مانع از اجرای برنامه‌های مناسبتی و تجمعی در این ماه مبارک شده است.
وی افزود: با این حال تلاش شده با تغییر سبک در انجام فعالیت‌ها، برنامه‌های پیش‌بینی‌شده را به منظور جبران این کمبود از طریق فضای مجازی در اختیار اقشار مختلف همشهریان قرار دهیم.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی ادامه داد: اجرای این ویژه‌برنامه در برهه‌ای که جهان درگیر ویروس کرونا شده، اقدامی فرهنگی، مذهبی و بسیار ارزشمند است که جا دارد از تمام دست‌اندرکاران، مهمانان و عزیزانی که در تهیه این ویژه‌برنامه مشارکت داشته‌اند، قدردانی کنیم.
وی در خصوص مراجع انتشار "تکیه رمضان" خاطرنشان کرد: ویژه‌برنامه "تکیه رمضان" علاوه بر سایت رسمی و مراجع خبری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، شهرداری منطقه 7 و گروه فرهنگی، مذهبی آئینه، از طریق سایر گروه‌ها و رسانه‌های خبری و فرهنگی مذهبی در اختیار همشهریان قرار می‌گیرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز در پایان با اشاره به محتوای ارائه شده در ویژه‌برنامه "تکیه رمضان" و قدردانی از عوامل خدوم و متدین این مجموعه، گفت: این ویژه‌برنامه شامل کرسی تلاوت قرآن کریم، سخنرانی، تواشیح، شعرخوانی، نقاشی، نمایش‌نامه خوانی، گفت‌وگوی ویژه و... است که به صورت روزانه در فضای مجازی منتشر می‌شود.
 


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  29
 
 اسلایدر