1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 15 ارديبهشت 1399     |     کد : 2188

اجرای ویژه برنامه تکیه رمضان ویژه شبهای مهمانی خدا در فضای مجازی

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تبریز از اجرای ویژه برنامه تکیه رمضان ویژه شبهای مهمانی خدا به همت شهرداری منطقه 7 و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در فضای مجازی خبر داد.

رئیس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: برنامه های فرهنگی شهرداری تبریز در ماه مبارک رمضان امسال با هدف اُنس و الفت شهروندان با مفاهیم قرآنی،جلای روح و ترویج نشاط معنوی و با بهره گیری از بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در راستای بهره مندی هر چه بیشتر شهروندان تبریزی در ایام کرونا از فضایل ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی با قدردانی از تلاش شهرداری منطقه 7 و گروه فرهنگی مذهبی آینه، محفل انس با قرآن را از دیگر بخش های این ویژه برنامه عنوان کرد و اظهار داشت: از دیگر بخش های این ویژه برنامه فرهنگی مذهبی،حضور قاریان ممتاز، سخنرانی با محوریت ماه مبارک رمضان با همکاری کارشناسان مذهبی و شعرخوانی شاعران اهل بیت و پرده خوانی است که در محل بوستان قرآن برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به مشارکت و همکاری صورت گرفته برای این اقدام ارزشمند افزود: همدلی و همکاری سازمان ها و مناطق شهرداری موجب هم افزایی ظرفیت ها می گردد.
حمیدی در پایان تصریح کرد: ویژه برنامه شب های رحمت و مغفرت با حضور و همکاری هنرمندان، مداحان، واعظان برجسته تبریز، شاعران اهل بیت و گروه های تواشیح در محل فرهنگسرای بوستان قرآن در جنوب غرب تبریز برپا خواهد شد و فرصت بهره مندی از این برنامه ها را در سطح وسیع تر برای عموم شهروندان در فضای مجازی فراهم می کند.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  28
 
 اسلایدر