1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 14 ارديبهشت 1399     |     کد : 2187

قدردانی دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران از معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز

دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهر های ایران با ارسال لوح به معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز از اقدامات فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در راستای پیشگیری و مقابله با کرونا قدردانی کرد.

 دکتر جمال مرادی  دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ، به جهت اقدامات فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در راستای پیشگیری ومقابله باویروس کرونا  از حجت الاسلام احمد حمیدی معاون شهردار ورئیس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز قدردانی کرد.

در متن پیام قدردانی کمال مرادی آماده است:
 
«بار دیگر مردم شریف ایران اسلامی نظاره‌گر تلاش‌های ایثارگرانه و از خودگذشتگی عزیزان شاغل در شهرداری‌ها و همکاران در خط مقدم سلامت و خدمات در این شرایط دشوار که خطرات را به جان خریده و با از خودگذشتگی به میدان مبارزه با ویروس کرونا آمده اند بود و از خودگذشتگی و جانفشانی‌ها جلوه‌ای ناب بی نظیر از احسان و نیکوکاری را در این ایام رقم زده است. درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه به محضر شما که مظهر مهر هستید و از تبار باران، فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی برای شهروندان است.
 
بر خود فرض می‌دانم تلاش‌های شبانه‌روزی، سخاوت و مناعت طبع جنابعالی و مجموعه همکاران ارجمندتان که با ایثارگری‌های دلسوزانه و بی‌وقفه در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا که در این شرایط دشوار وجود گرانقدر خویش را به خطر انداخته و در این عرصه خدمت می‌نمایید، قدردانی نمایم.
 
از خداوند متعال برای خادمان واقعی ملت و سرمایه های بی نظیر و عظیم کشور، عزت، عافیت، سربلندی و عاقبت به خیری مسئلت می‌نمایم. »
 
کمال مرادی
 
دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  18
 
 اسلایدر