1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 6 ارديبهشت 1399     |     کد : 2180

بازدید معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز از کارگاه تولید ماسک فرهنگسرای فرشته

فرهنگسرای فرشته شهرداری منطقه5 تبریز، همگام با سایر نهادها و مجموعه های فرهنگی، در خط مقدم همراهی با جهادگران عرصه بهداشت فعالیت می کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی و رییس سازمان فرهنگی ،هنری و ورزشی شهرداری تبریز در بازدید از فرهنگسرای فرشته در جریان کارگاه تولید ماسک توسط مربیان مراکز فرهنگی منطقه پنج قرار گرفت.
 حجت الاسلام و المسلمین احمد حمیدی در این بازدید همچنین در جریان جمع آوری کمک های خیرین کلانشهر تبریز جهت توزیع بین نیازمندان در هفته اول ماه مبارک رمضان قرار گرفت .
 در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین احمد حمیدی ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی همکاران شهرداری منطقه پنج به ویژه امور فرهنگی و اجتماعی برای راه اندازی واحد تولید ماسک برای مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا گفت : با تولید روزانه هزار عدد ماسک نیاز پرسنل و پاکبانان شهرداری منطقه پنج تبریز تامین می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز افزود : ماسک های تولید شده پس از استریل شدن و تایید دانشگاه علوم پزشکی در منطقه پنج توزیع می شود.
رییس سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز اقدامات صورت گرفته در این منطقه درزمینه مقابله با شیوع بیماری ویروسی کرونا را اقدامی ارزشمند عنوان کرد.
وی همچنین به پیگیری های جمع آوری کمک های خیرین جهت توزیع  بین نیازمندان در این منطقه اشاره نمود و گفت: ۳۱۳ بسته غذایی در هفته اول ماه مبارک رمضان به ارزش یک میلیارد ریال بین نیازمندان توزیع می شود.. 


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  16
 
 اسلایدر