1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 6 ارديبهشت 1399     |     کد : 2179

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز::

غنی سازی اوقات فراغت شهروندان با رویکردهای جامعه شناختی

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: غنی سازی اوقات فراغت با رویکردهای جامعه شناختی و لزوم توجه به سلامت روحی و جسمی مهمترین نیاز روز شهروندان می باشد.


 حجت الاسلام و المسلمین حمیدی در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره بر لزوم توجه به  سلامت روحی و جسمی شهروندان افزود: طبق مطالعات انجام گرفته لزوم افزایش اوقات فراغت و تفریحات سالم که امروزه تحت تاثیر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی قرار دارد بیش از پیش احساس می گردد و جزو ماموریت های ویژه سازمان است.
وی با تاکید بر بحران کرونا و آسیب های اجتماعی ناشی از آن ادامه داد: حدود 310 هزار دانش آموز در سطح تبریز مشغول به تحصیل می باشند که همچون سایر اقشار جامعه باید به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در ایام کرونا و تعطیلی مدارس برنامه های مناسبی تدارک دیده شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در خصوص غنی سازی اوقات فراغت شهروندان خاطر نشان کرد:  اوقات فراغت صرفاً به معنای بازی کردن نیست! و این اوقات باید از نظر محتوایی نیز غنی سازی شده و توجه ویژه ای به رویکرد های جامعه شناختی، سلامت روح و جسم و نیز افزایش مشارکت های اجتماعی داشته باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین حمیدی با تاکید بر زیر ساخت های فیزیکی و عمرانی ورزشی در کلانشهر تبریز افزود: میلیارد ها اعتبار برای ساخت، تجهیز و توسعه اماکن ورزشی با رویکرد ارتقای سطح سلامت شهروندان هزینه گردیده که موظف هستیم به بهترین نحو از آنها بهره برداری،حفظ و نگهداری نموده و با همکاری سازمان ها و مناطق مختلف شهرداری شاهد رشد کیفی خدمات باشیم.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در پایان گفت: بازی های بومی و محلی عصاره ای از مفاهیم اجتماعی و فرهنگی است،یکی از راهکار های همگانی نمودن ورزش، برگزاری المپیاد ورزشی محلات تبریز می باشد و با توجه به استقبال بی نظیر شهروندان در دور اول المپیاد در صدد برنامه ریزی برای برگزاری دوره دوم المپیاد ورزشی می باشیم.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  31
 
 اسلایدر