1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 31 فروردين 1399     |     کد : 2174

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

مسابقه کتابخوانی ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از تمدید پویش کتابخوانی "در خانه بخوانیم" تا پایان اردیبهشت ماه و با اضافه شدن بخش ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی، با اشاره به استقبال صورت گرفته از این مسابقه خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال صورت گرفته از این مسابقه و خواست شهروندان مدت زمان حضور در این مسابقه تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شده است.
وی با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان در روزهای آغازین اردیبهشت ماه، خاطر نشان کرد: بخش ویژه رمضان نیز به بخش های متنوع مسابقه اضافه خواهد شد و با در نظر گرفتن هدایایی ارزنده برای شرکت کنندگان، کتاب های مرتبط به موضوع مسابقه افروده می شود.
حمیدی افزود: با توجه به شیوع کرونا و لزوم تشویق شهروندان به در خانه ماندن، مسابقه درخانه بخوانیم استمرار خواهد داشت تا ضمن برخوردری از عواید این طرح فرهنگی، زمینه بالندگی فرهنگی شهروندان را نیز فراهم کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین حمیدی اضافه کرد: تا کنون بیش از 23 هزار آزمون در قالب پویش در خانه بخوانیم ثبت شده و هر کتاب هزاران بار دانلود و مطالعه شده است.
وی افزود: این آزمون ها  طی روزهای برگزاری و در میان سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال و یک گروه ویژه توزیع شده است.
حجت الاسلام والمسلمین حمیدی خاطر نشان کرد: این کمپین، توانسته به سهم خود گامی در تحقق اهداف توسعه کتابخوانی برای اقشار مختلف شهروندان بردارد و در غنی سازی اوقات فراغت ناشی از ضرورت حضور در خانه، بخشی از نیاز به مطالعه را پوشش دهد.
گفتنی است در هر یک از بخش‌های مسابقه #در_خانه_بخوانیم  99 جایزه 700 هزار تومانی در بخش بزرگسالان، 99 جایزه 400 هزار تومانی در بخش نوجوان، 99 جایزه 250 هزار تومانی در بخش کودکان و 99 جایزه 300 هزار تومانی در بخش ویژه برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است. 
شرکت کنندگان با مراجعه به سایت http://citizen.tabriz.ir/ می توانند در مسابقه شرکت کنند.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  332
 
 اسلایدر