1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 30 فروردين 1399     |     کد : 2173

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در بازدید از فرهنگسرای رضوان:

همدلی، رمز پیروزی بر مشکلات

مهندس رسول موسایی قائم مقام محترم شهردار تبریز به همراه حجت الاسلام و المسلمین احمد حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، از نزدیک در جریان فعالیت مربیان و پرسنل واحد فرهنگی و اجتماعی منطقه شش و روند تولید ماسک های بهداشتی قرار گرفتند.


در این بازدیدمعاون فرهنگی اجتماعی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، با قدردانی از مسئولیت پذیری مربیان این فرهنگسرا، بر ضرورت افزایش همدلی میان شهروندان در این برهه حساس تاکید کرد و افزود: مجموعه شهرداری تبریز این همدلی را که میان مربیان شاغل در مجموعه خود و نیز شهروندان اتفاق افتاده است را پاس می دارد و امیدوار است که بتواند زمینه ساز برکات هر چه بیشتر در شهر شود.
حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی ضمن قدردانی از این ایثارگری، ابراز امیدواری نمود ا استمرار این روند شاهد شکست این بیماری و تحکیم وحدت و همراهی اقشار مختلف باشیم.
وی با اشاره به حضور مستمر شهرداری تبریز در تمامی عرصه های مبارزه با کرونا، از تلاش دلسوزانه بخش فرهنگی شهرداری در این برهه زمانی قدردانی کرد.
گفتنی است شهرداری تبریز با ارائه خدمات مختلف به شهروندان، زمینه کنترل و کاهش آسیب های بیماری کرونا را تا حد امکان فراهم آورده است.

نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  34
 
 اسلایدر