1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 23 فروردين 1399     |     کد : 2167

مشارکت 18 هزار نفری در پویش در خانه بخوانیم

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، از برگزاری بیش از 18 هزار آزمون در ده روز نخست برگزاری بخش مسابقه در خانه بخوانیم خبر داد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، برگزاری پویش و آزمون کتابخوانی #در_خانه_بخوانیم را اقدامی برای غنی سازی اوقات شهروندان در روزهایی دانست که جامعه نیازمند آرامش و حضور شهروندان در خانه هایشان است.
وی با قدردانی از مشارکت اقشار مختلف شهروندان تبریز در این مسابقه کتابخوانی گفت: برگزاری پویش #در_خانه_بخوانیم با عنایت به نیاز جامعه در این روزها صورت گرفت و انتظار می رود در روزهای باقی مانده آزمون، شاهد افزایش مشارکت شهروندان در این حرکت فرهنگی باشیم.
وی افزود: این مسابقه با هدف افزایش سرانه مطالعه برگزار شده و مشارکت صورت گرفته برای شرکت در این مسابقه، در روزهای اخیر رو به افزایش است.
وی افزود: ۱۸ هزار آزمون طی روزهای برگزاری صورت گرفته است که این رقم در میان سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال و یک گروه ویژه توزیع شده است.
حجت الاسلام والمسلمین حمیدی خاطر نشان کرد: این کمپین، توانسته به سهم خود گامی در تحقق اهداف توسعه کتابخوانی برای اقشار مختلف شهروندان بردارد و در غنی سازی اوقات فراغت ناشی از ضرورت حضور در خانه، بخشی از نیاز به مطالعه را پوشش دهد.
گفتنی است در هر یک از بخش‌های مسابقه #در_خانه_بخوانیم  99 جایزه 700 هزار تومانی در بخش بزرگسالان، 99 جایزه 400 هزار تومانی در بخش نوجوان، 99 جایزه 250 هزار تومانی در بخش کودکان و 99 جایزه 300 هزار تومانی در بخش ویژه برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
شرکت کنندگان با مراجعه به سایت http://citizen.tabriz.ir/ می توانند در مسابقه شرکت کنند.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  22
 
 اسلایدر