1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 12 فروردين 1399     |     کد : 2159

به‌منظور تسهیل شرکت شهروندان در آزمون مسابقه کتابخوانی مقرر شد:

امکان حضور شرکت کنندگان در آزمون مسابقه کتابخوانی تا پایان فروردین ماه

همزمان با روز جمهوری اسلامی و آخرین روزهای تعطیلات نوروزی، مسابقه "در خانه بخوانیم" به بخش مسابقه خود رسید.

برگزاری مسابقه کتابخوانی در خانه بخوانیم با استقبال اقشار مختلف شهروندان تبریزی همراه بوده و در مرحله جدیدی از مسابقه شاهد برگزاری آزمون این مسابقه هستیم.

طبق هماهنگی‌های صورت گرفته، آزمون مسابقه "در خانه بخوانیم" آغاز می‌شود اما به‌منظور تسهیل شرکت همشهریان و علاقه‌مندان به کتاب‌خوانی در این مسابقه، مقررشده که شرکت‌کنندگان تا پایان فروردین‌ماه امکان حضور در این آزمون را داشته باشند.

علاقه مندان به دانلود کتابها و شرکت‌ در این مسابقه می‌توانند به نرم‌افزار "تبریزلی" همچنین نرم افزار "سیتیزن تبریز" مراجعه نموده و با انتخاب گزینه سرویس‌ها در منو نرم‌افزار، وارد بخش آزمون شوند.

هر یک از همشهریان گرامی جهت شرکت در این آزمون مشخصات خود را در سامانه وارد کرده و سپس وارد مراحل آزمون و پاسخگویی به سؤالات خواهند شد.

با توجه به تدابیر صورت گرفته، هر یک از همشهریان تنها یک بار فرصت شرکت در آزمون را دارند و در این فرصت می توانند خود را برای مشارکت در این اقدام فرهنگی اجتماعی محک بزنند.

حضور اقشار مختلف همشهریان در منزل و به نوعی قرنطینه خانگی فرصت مغتنمی بود تا بتوانیم با استفاده از آن فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی را توسعه دهیم.

با برگزاری این مسابقه، در 4 بخش بزرگسالان، نوجوانان، کودکان و ویژه گام‌های موثری در غنی سازی اوقات فراغت رده‌های سنی مختلف شهروندان تبریزی برداشته شده است.

در هر یک از بخش‌های مسابقه به 99 نفر جوایز نقدی اهدا خواهد شد که به ترتیب این جوایز 7 میلیون ریال (بخش بزرگسالان)، 4 میلیون ریال (بخش نوجوانان)، 2.5 میلیون ریال (بخش کودکان) و 3 میلیون ریال (بخش ویژه) خواهد بود.

گفتنی است، علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند به لینک‌های زیر مراجعه نمایند:


نرم افزار تبریزلی
نرم افزار سیتیزن تبریز
شهریار نیوز


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر