1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 13 اسفند 1398     |     کد : 2140

با هدف کاهش و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در زمینه جلوگیری از گسترش ویروس کرونا صورت می‌گیرد:

تولید برنامه‌های فرهنگی، هنری برای خانواده ها  در فضای مجازی

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز از تشکیل تیم فضای مجازی متشکل از کارشناسان و طراحان و هنرمندان  جهت تولید محتوا به منظور کاهش و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در زمینه جلوگیری از گسترش ویروس کرونا توسط این معاونت خبر داد.


  
حجت الاسلام  والمسلمین احمد حمیدی  گفت :  مجموعه  فرهنگی اجتماعی و سلامت شهرداری تبریز با تشکیل  تیم تولید محتوا در فضای مجازی  به منظور کاهش و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در زمینه جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، اقدام به تولید برنامه‌های فرهنگی و هنری جهت  انتشار  در فضای مجازی می‌کند.
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز با اشاره به اهداف تشکیل این تیم گفت:  این تیم  به صورت تخصصی در تولید محتواهای فرهنگی، تبدیل تهدیدها به فرصت ها، آموزش و ترویج فرهنگ شهروند اسلامی  در فضای مجازی و انتشار محتواهای مناسب و فرهنگی دراین فضا فعالیت خواهد نمود.
حجت الاسلام  والمسلمین احمد حمیدی گفت : تهیه بسته‌های آموزشی و ارائه انها با استفاده از ظرفیت رسانه ها و همچنین فضای مجازی در راستای تقویت فرهنگ شهروندی و توجه به مباحث بهداشتی در مقابله با این بیماری قطعا بسیار تاثیرگذار است.
 وی  افزود: خانه‌های سلامت شهرداری تبریز ، آموزش‌های شهروندی لازم را در خصوص این ویروس آماده کرده وصرفا  جهت اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا  فعالیت مینمایندو در اجرای دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، همراهی صد درصدی از سوی شهرداری انجام شده است.
 
حجت الاسلام والمسلمین  احمد حمیدی درخصوص تبعات روحی ناشی از گسترش ویروس کرونا، گفت اقدامات فرهنگی در زمینه کاهش استرس و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا برای خانواده ها، امری ضروری است
 
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که شهروندان با حفظ آرامش و روحیه تعاون، در انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با بیماری کرونا همکاری کنند.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر