1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 8 اسفند 1398     |     کد : 2139

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی :

اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی از اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی در حاشیه دیدار مدیر پدافند غیرعامل شهرداری تبریز و مدیر سلامت شهرداری تبریز از مجموعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز اظهار داشت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های فرهنگی هنری مراکز  فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز  تعلیق شده، اگرچه فعالیت‌های روزمره ستادی و مراکز سازمان فعال بوده و متوقف نشده است.
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز  گفت: بر اساس دستورالعمل های پیوستی وزارت بهداشت و درمان، برنامه‌های متعددی در این خصوص تدوین و برای تمامی مناطق و سازمان‌ها ارسال شده است که در قالب  تأکید بر رعایت بهداشت فردی، توقف تمامی برنامه ها، همایش ها و گردهمایی و نمایشگاهها و همچنین چاپ وتکثیر بروشورها و پیام‌های آموزشی در خصوص آشنایی با بیماری کرونا ارائه شده است.
حمیدی با اشاره به اینکه اقدامات لازم جهت پیشگیری و آموزش در دستور کار شهرداری تبریز قرار گرفته است افزود:   بهره‌گیری از فضای تبلیغاتی شهر در راستای ارائه پیام‌های بهداشتی و توصیه‌ای جهت سلامت عمومی و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است
حجت الاسلام والمسلمین حمیدی افزود: پاک‌سازی و سالم‌سازی فضاهای عمومی مراکز فرهنگی هنری وورزشی شهرداری تبریز  از جمله فرهنگسراها ، خانه های سلامت ، نمازخانه ها ، سالن‌های انتظار، کتابخانه ها ، کلاس‌ها و... هم با استفاده از مواد ضدعفونی ‌کننده در حال انجام است و  خانه های سلامت شهرداری در مناطق دهگانه صرفا جهت اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا فعالیت خواهند نمود
حمیدی افزود: عبور از این ورطه جز با اقدام موثر فرهنگی مقدور نخواهد بود و برای هماهنگی هر جه بهتر با سایر نهادها، برنامه ریزی های دقیقی صورت گرفته است.
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی با اشاره به معرفی  اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریزبه عنوان ستاد پیشگیری از بیماری کرونا در مجموعه شهرداری تبریز افزود: مقرر شده کلیه دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف شهرداری تبریز با هماهنگی این اداره کل، اقدامات لازم در خصوص پیشگیری از این بیماری انجام دهند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که شهروندان با حفظ آرامش و روحیه تعاون، در انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با بیماری کرونا همکاری کنند


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر