1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398     |     کد : 2129

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

مجموعه ورزشی خاوران، نگین ورزش شهر تبریز خواهد بود

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در بازدید از مجموعه ورزشی تفریحی خاوران، بر اهمیت توسعه ورزش همگانی در ایجاد شور و نشاط در میان شهروندان تاکید کرد.

 حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته، توسعه ورزش را نیاز مبرم شهر برشمرد و گفت: لازم است از تمام ظرفیت های ورزشی برای توسعه ورزش همگانی و ارتقای سلامت شهروندان بهره بگیریم..

به گفته او، مجتمع ورزشی تفریحی خاوران ظرفیت مناسبی است که انتظار داریم با تسریع در تکمیل آن، شاهد خدمات دهی و اجرای برنامه ها و مسابقات ورزشی مختلف و جلب نظر و رضایت شهروندان محترم تبریزی باشیم.

حمیدی توسعه نشاط اجتماعی و توجه به ورزش همگانی را از اولویتهای مجموعه فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برشمرد و افزود: تلاش ما این است تا از امکانات  موجود از قبیل سالن‌های چندمنظوره، فرهنگسراها ، خانه های سلامت پارک‌ها و سایر مراکز فرهنگی‌ در راستای  توسعه سلامت شهروندی و ورزش همگانی استفاده کنیم.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز همچنین بر لزوم تکمیل هر چه سریع تر نواقص این مجموعه تاکید کرد و افزود: با توجه به حجم بسیار بالای سرمایه این مجموعه، امیدواریم دست اندرکاران و متولیان تعمیر مجموعه، با نهایت سرعت ممکن اقدام به تکمیل نواقص آن نموده و امکان استفاده از این مجموعه برای عموم شهروندان فراهم شود.

 مجتمع فرهنگی و ورزشی شهرک خاوران، در زمینی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع،  در زیربنای ۸ هزار مترمربع، با کاربری های فرهنگسرا و آمفی تئاتر با گنجایش ۴۵۰ نفر، کتابخانه و سالن ورزشی، ساختمان اداری، استخر سرپوشیده، سالن بدن سازی، تاسیسات، مهمانسرا، محیط پارک گونه سنتی و پارکینگ با هزینه ای بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال احداث شده است.

سالن فوتسال این مجموعه نفیس در زمینی به مساحت ۲ هزار متر از ۷۴۰۰ زیربنای کلی با گنجایش ۲۱۰ صندلی برای تماشاگران به همراه جایگاه مربیان، سالن رختکن، حمام، سرویس بهداشتی، اتاق وی آی پی، اتاق مربی و ساختمان اداری اجرا شده؛ همچنین در کنار سالن ورزشی نیز استخری به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع مجهز به جکوزی، سونای بخار و خشک و سالن ورزشی در حال اجراست.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر