1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398     |     کد : 2128

زنده نامان تبریز، نیازمند معرفی شهروندان تبریزی

مسئول هیات عالی انتخاب سومین همایش ملی زنده نامان تبریز بر اهمیت حضور و همراهی شهروندان در معرفی و انتخاب زنده نامان برجسته شهر تبریز تاکید کرد.

 

 

 دکتر میکائیل جمال پور ضمن بیان این مطلب گفت: از زمان تصویب و آغاز روند اجرایی سومین همایش ملی زنده نامان تبریز تا کنون، کمیته های تخصصی این همایش با کمال دقت در حال پیشبرد امور برای حصول نتیجه مطلوب هستند.
به گفته وی، در قالب هیات عالی انتخاب، کمیته های انتخاب، تشریفات، اجرایی، اداری مالی و روابط عمومی و تبلیغات تشکیل شده و در قالب جلسات و نشست های مستمر، سومین همایش ملی زنده نامان تبریز را به اجرایی شدن نزدیکتر نموده اند.
جمال پور با اشاره به تدوین تقویم زمانی برگزاری سومین همایش ملی زنده نامان تبریز، افزود: همه کمیته ها بر این اساس عمل نموده اند و همچنین نامه هایی به ادارات و سازمانهای مرتبط ارسال شده است تا علاوه بر شهروندان حقیقی که یاور کمیته اجرایی در شناسایی چهره های شاخص هستند، نهادهای حقوقی نیز بر اساس المانهای اعلام شده یاریگر این کمیته در شناسایی چهره های شاخص شهر باشند.
وی افزود: این معرفی تا 25 بهمن ماه ادامه خواهد داشت و بعد از آن کار بررسی و غربالگری اسامی رسیده به دبیرخانه آغاز می شود.
مسئول هیات عالی انتخاب سومین همایش ملی زنده نامان تبریز افزود: اهمیت برگزاری این همایش از جهت ضرورت شناختن و شناساندن مفاخر کلانشهر تبریز در محورهای مختلف است و این امر به ویژه برای نسل جدید که نیازمند الگوهای توانمند عینی هستند، لزوم بیشتری می یابد.
وی از عمومی شهروندان دعوت نمود از طریق مراجعه به سایت همایش  به نشانی zendehnaman.tabriz.ir  چهره های شاخص مورد نظر خود را تا 25 بهمن ماه به دبیرخانه همایش معرفی نمایند.
گفتنی است این همایش ملی بنا دارد که از بین همه ی فعالان و برجستگان حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری، صنعتی، خدماتی، اقتصادی ، ورزشی و .... که در قید حیات هستند، چهره های برگزیده را مشخص و از آنها تجلیل بعمل آورد.
افراد انتخاب شده در بخشهای مختلف علمي و دانشگاهي، دفاع مقدس، مديريت كلان، ورزش، فرهنگ و هنر، امور اجتماعي، تحقيق و پژوهش، صنعت و خدمات و مشاركت و سرمايه‌گذاري كه توسط كميته‌هاي تخصصي انتخاب شده‌اند، مورد تقدير قرار خواهند گرفت.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر