1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 12 بهمن 1398     |     کد : 2121

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز عنوان کرد:

نمایشگاه‌های صنایع دستی، بستر خوداشتغالی و توانمندسازی نهاد خانواده

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز، توانمندی بانوان را از زمینه‌های تقویت بنیان خانواده خواند و گفت: مهارت‌های آموزشی در رشته‌های مختلف هنر و صنایع دستی، از برنامه‌های موثر شهرداری تبریز در حوزه خانواده و اجتماع بوده است.


حجت الاسلام والمسلمین حمیدی در مراسم افتاح نمایشگاه صنایع دستی شهرداری منطقه۴ تبریز با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: خانواده به عنوان رکن اصلی جامعه، باید منشا نشاط و همدلی باشد؛ این خصیصه در گرو تقویت اقتصاد خانواده است و امیدواریم نمایشگاه‌هایی که در این بستر در مناطق دهگانه برپا می‌شود، زمینه مناسبی برای حمایت از ظرفیت‌های هنری بانوان سرپرست خانوار باشد.
او اضافه کرد: شهرداری تبریز در برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی خود، توسعه نمایشگاه‌های صنایع دستی را در صدر برنامه‌ها قرار داده است.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی بدون در نظر داشتن نقش خانواده‌ها ممکن نیست، از این رو ارتقای مهارت‌های اجتماعی با مشارکت نهادهای متخصص و گروه‌های مردم نهاد، ادامه خواهد داشت.
حمیدی در بخش دیگری از سخنان خود، از تدارک برنامه‌های پرشور در ایام الله دهه فجر خبر داد و افزود: جشن‌های دهه فجر امسال، در مراکز فرهنگی برپا می‌شود.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر