1394
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 18 دي 1398     |     کد : 2111

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز :

سردار سلیمانی به معنای واقعی کلمه قرآنی عمل کرد

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه سردار سلیمانی به معنای واقعی کلمه قرآنی عمل کرد، گفت: سردار  عمل به توصیه های این کتاب آسمانی را سرلوحه زندگی خود قرار داده بود.

حجت الاسلام احمد حمیدی در مراسم شبی با قرآن در فراق سردار دل‌ها در فرهنگسرای الغدیر  گفت: حضور باشکوه و گسترده مردم در مراسمات محوری بزرگداشت پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت نشانه وحدت و انسجام ایران اسلامی با تاسی از آموزه های قرآنی است .

 حمیدی افزود:سردار شهید حاج قاسم سلیمانی  با اعمال خود آیات قرآنی را تفسر عملی نمود
حمیدی تاکید کرد: این مجاهد نستوه سردار دلها و محبوب قلبها بود ، شخصیتی قرآنی و حامی قران بود و همین سیره و روش ایشان را به محبوب ترین فرمانده نظامی در کشور و منطقه تبدیل کرد
او افزود:اخلاص و تقوا، ولایت مداری، مدیریت مدبرانه ، مردم داری و  ساده زیستی را  از ویژگی‌های برجسته شهید سلیمانی عنوان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی گفت: تکریم از مقام عالیقدر این شهید بزرگوار یک وظیفه و تکلیف می باشد،  لذا از خداوند متعال توفیق حرکت در این مسیر مبارک را مسئلت می نماییم.
حجت الاسلام والمسلمین حمیدی ادامه داد: حضور باشکوه اقشار مختلف مردم نشان‌دهنده این واقعیت مهم است که کسانی که با اخلاص کار می‌کنند عشقشان در دل‌های مردم گنجانده می‌شود، ما نیز بایستی با سرلوحه قرار دادن افرادی همچون شهید سپهبد سلیمانی ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.
او افزود: خدا با خون شهدای مقاومت، وحدت و همدلی را در جامعه افزایش داد و شهادت سپهبد سلیمانی نشان‌دهنده این موضوع مهم است که خداوند متعال به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توجه و عنایت ویژه‌ای دارد و اراده خداوند بر پایداری دائمی این نظام مقدس است.
گفتنی است: مراسم شبی با قرآن در فراق سردار دل‌ها به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسین طباطبایی و حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز و استقبال چشمگیر شهروندان در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر