1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398     |     کد : 2070

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز :

تبریز میزبان شب فرهنگی اصفهان میشود

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خبرداد:  شب فرهنگی  اصفهان در تبریز با همکاری شهرداری تبریز واصفهان  برگزار می شود.معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت:شب فرهنگی  اصفهان در تبریز با هدف معرفی  ظرفیت ها و پتانسیل های فرهنگی و هنری و تقویت و گسترش تعاملات میان هنرمندان ،ایجاد فضای نشاط و امید و تولید آثاری فاخر و ماندگاردر آذر ماه سالجاری برگزار میشود.

حجت الاسلام احمدی حمیدی  با اعلام  اینکه شب فرهنگی تبریز دراصفهان نیز در سال آتی  برگزار خواهد شد افزود همبستگی و وحدت ملی،  معرفی وشناخت ظرفیت‌های هنری دو شهر تاریخی و فرهنگی تبریز واصفهان، تقویت تعاملات فرهنگی و اجتماعی و هنری و استفاده از تجربیات همدیگرو کشف وجذب علاقه مندان به نگارگری اسلامی و هنرهای تجسمی از مهمترین اهداف برگزاری شب فرهنگی است.

حمیدی  افزود:برگزاری شب های  فرهنگی در کنار شناسایی فرهنگ قومیت ها و تعامل هنرمندان خطه های مختلف با یکدیگر، عاملی مهم در جذب گردشگر و سودآوری های اقتصادی است که ضرورت توجه هر چه بیشتر به چگونگی برپایی چنین رویدادهایی را می طلبد.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی شب فرهنگی اصفهان در تبریز با حضورحجت الاسلام احمد حمیدی  وتعدادی از مدیران فرهنگی شهرداری اصفهان وهمچنین  جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی تبریز  در محل معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریزبرگزار شد.
 
گفتنی است:شب فرهنگی اصفهان  در تبریز طی روزهای آینده  با اجرای برنامه هایی مانند شعرخوانی، تئاتر طنز، موسیقی سنتی مکتب اصفهان، برپایی نمایشگاه‌های هنری در قالب  هنرهای تجسمی همراه با معرفی شاخصه های فرهنگی و هنری شهر اصفهان در مراکز فرهنگی شهر تبریز برگزار می شود.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  77
 
 اسلایدر