1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1398     |     کد : 2063

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز در غرفه «شهریار» :

شهریارنیوز رسانه پرطرفدار شهری است/ارائه کتب آموزش شهروندی در نمایشگاه کتاب

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خبر داد: مجموعه کتب آموزش شهروندی برای تدریس در مدارس که توسط شهرداری تبریز منتشر شده است همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز در معرض دید شهروندان قرار گرفته است.

 

حجت الاسلام احمد حمیدی با حضور در غرفه پایگاه خبری شهریار اظهار کرد: شهریارنیوز یکی از مهم ترین پایگاه های خبری استان است که اخبار مربوط به مدیریت شهری تبریز را به صورت تخصصی منعکس می کند.

او ادامه داد: از پایگاه خبری شهریار می توان به عنوان یکی از پرطرفدارترین رسانه های استان یاد کرد که در جریان های مختلف شهری نقشی موثر دارد.

معاون فرهنگی شهردار تبریز عنوان کرد: انتظار می رود برگزاری همزمان نمایشگاه بین المللی کتاب و مطبوعات و رسانه های تبریز بتواند قشر جوان جامعه ما را با کتاب و نشریات مختلف آشتی دهد.

حمیدی یادآور شد: رسانه ها می توانند در ترغیب اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و خانواده ها به مطالعه کتاب تاثیرگذار باشند و این نمایشگاه فرصتی مغتنم برای تحقق این موضوع است.

 

دهمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز از ۲۹ مهر تا ۴ آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز- سالن شهریار برگزار می شود.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  45
 
 اسلایدر