1394

 
 
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 13 بهمن 1397     |     کد : 1877

در حاشیه نماز جمعه تبریز

نمایشگاه عملکرد شهرداری تبریز در موضوع تبریز۲۰۱۸ گشایش یافت

نمایشگاه عملکرد شهرداری تبریز در موضوع تبریز۲۰۱۸ درحاشیه نماز جمعه این هفته در مصلی حضرت امام خمینی(ره) گشایش یافت.


معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز در خصوص این نمایشگاه با اشاره به اقدامات مختلف شهرداری تبریز در رویداد تبریز۲۰۱۸ گفت: برگزاری ۷۱ عنوان نمایشگاه و نشست ملی و بین المللی و امضای هفت تفاهم نامه از جمله این اقدامات بود.

حجت الاسلام احمد حمیدی افزود: برگزاری ۱۷ هفته فرهنگی و خواهر خواندگی، تبلیغ در تمامی مراکز استان‌ها، برگزاری برنامه‌های رسانه‌ای و آموزشی و ملی و فراملی از دیگر برنامه‌ها بوده است.

وی صدور رایگان مجوز پروانه ساخت ۲۲ هتل و مسافرخانه و بهره برداری از مرکز همایش های بین المللی شهرداری، ساماندهی بازار تبریز و تلاش برای تکمیل پروژه مقبره‌الشعرا را از مهمترین اقدامات شهرداری تبریز برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ دانست.

حمیدی سپس گفت: انجام ۱۷۶ عنوان برنامه  در قالب جشنواره، همایش و اجلاس، سمپوزیم و هفته های فرهنگی و مسابقات ورزشی و نمایشگاه در سطح  ملی و فراملی در مجموعه شهرداری تبریز به منظور رویداد تبریز  ۲۰۱۸ انجام شده است.

وی ادامه داد: شهرداری تبریز در این رویداد از نظر سخت افزاری و نرم افزاری تلاش خود را  فراتر از تکلیف سازمانی انجام داده است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه در موضوع تبریز ۲۰۱۸ پس از بازدید نمازگزاران به مدت یک هفته در یکی از مراکز فرهنگی شهرداری در معرض دید عموم خواهد بود.


 
 اسلایدر