1394

 
 
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 6 بهمن 1397     |     کد : 1876

در راستای لبیک به حساسیت نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجانشرقی به عملکرد تبریز 2018:

نمایشگاه عملکرد شهرداری تبریز در موضوع تبریز 2018 برگزار می شود

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خبر داد: در راستای لبیک به حساسیت نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجانشرقی به عملکرد تبریز 2018،  نمایشگاه عملکرد شهرداری تبریز در موضوع تبریز 2018 در معرض دید عموم شهروندان قرار می گیرد.


معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اعلام این خبر ضمن تقدیر وتشکر از حساسیت نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجانشرقی نسبت به عملکرد تبریز 2018 گفت : در همین راستا شهرداری تبریز نمایشگاه عملکرد شهرداری تبریز در موضوع تبریز 2018 را در مصلی اعظم امام خمینی (ره) برگزار میکند.
حجت الاسلام با اشاره به برنامه های اجرا شده شهرداری برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ گفت: شهرداری تبریز فراتر از تکلیف سازمانی برنامه‌های متعدد فرهنگی و هنری را با محوریت معرفی تاریخ و فرهنگ تبریز برای رویداد تبریز۲۰۱۸برگزار نموده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریزافزود: شهرداری تبریز در این رویداد از نظر سخت افزاری و نرم افزاری تلاش خود را  فراتر از تکلیف سازمانی انجام داد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: صدوررایگان مجوز پروانه ساخت ۲۲ هتل و مسافرخانه و بهره برداری از مرکز همایش های بین المللی شهرداری ، ساماندهی بازار تبریز وتلاش برای تکمیل پروژه مقبره‌الشعرا از جمله  اقدامات ، شهرداری تبریز در راستای رویداد تبریز 2018 بود.
حجت الاسلام احمد حمیدی در ادامه از انجام 176 عنوان برنامه  در قالب جشنواره، همایش و اجلاس، سمپوزیم و هفته های فرهنگی و مسابقات ورزشی و نمایشگاه در سطح  ملی و فراملی در مجموعه شهرداری تبریزبه منظور رویداد تبریز  2018 خبر داد و گفت: برگزاری 71 عنوان نمایشگاه و نشست ملی و بین المللی، امضای هفت تفاهم نامه، برگزاری 17 هفته فرهنگی و خواهر خواندگی، تبلیغ در تمامی مراکز استان‌ها، برگزاری برنامه‌های رسانه‌ای و آموزشی و ملی و فراملی از جمله این برنامه‌ها بود.
وی با اشاره به اینکه تبریز 2018 به عنوان نقطه آغازی برای رونق و توسعه صنعت گردشگری برای تبریز، آذربایجان شرقی و کشور بود، یادآور شد: نباید فراموش کرد که مسیر برای حرکت رو به‌ جلو در صنعت گردشگری باز شده و باید از فرصت‌ها و ظرفیت‌ها استفاده کنیم.
گفتنی است نمایشگاه عملکرد شهرداری تبریز در موضوع تبریز 2018 روز جمعه 12 بهمن درمحل  مصلی اعظم امام خمینی (ره) جهت بازدید نمازگزاران محترم به مدت یکروز دایر خواهد شد وپس از آن دریکی از مراکز فرهنگی شهرداری تبریز نیز به مدت یک هفته به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.


 
 اسلایدر