1394

 
 
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 8 دي 1397     |     کد : 1868

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:

برگزاری کارگاه های بصیرت افزایی در قالب طرح حیات طیب در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز  

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه 9 دی، کارگاه های بصیرت افزایی در قالب طرح حیات طیب در مراکز فرهنگی شهرداری تبریزبرگزار می شود.


حجت الاسلام احمد حمیدی با اعلام این خبر تبیین و تحقق فرمایشات حضرت امام راحل(ره) و عمل به فرامین مقام معظم رهبری  را هدف اصلی برگزاری کارگاههای آموزشی  بصیرتی عنوان کرد.
 وی  افزود : تبیین حماسه 9دی نماد عزت،استقلال و بصیرت مردمی،حفظ اصول اسلام و آرمانهای انقلاب،استواری اجتماع و بیعت مجدد مردم با آرمانهای والای حضرت امام خمینی (ره)و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی  از دیگر اهداف  برگزاری این کارگاههای آموزشی  به شمار میروند .
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز گفت:مردم ولایت‌مدار و متدین تبریز ، در طول تاریخ با رها در مشروطه و در پیروزی انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس در حماسه هشتم دی ماه تجدید بیعت با ولایت ،هوشیاری و بصیرت خود را به زیباترین شکل به نمایش گذاشتند که این حضور هوشمندانه و با بصیرت مردم آذربایجان و ایران تجلی ایمان و اقتدار ملت در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام احمد حمیدی  در ادامه گفت: حماسه عظیم 9 دی سرمایه‌ای بزرگ بود که در آن ملت ایران بار دیگر با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری انقلاب تجدید بیعت کردند و توطئه های دشمنان داخلی، خارجی و فتنه گران را نقش برآب ساختند و حماسه ای بزرگ برای همیشه تاریخ رقم زدند.
وی افزود : کارگاههای بصیرت افزایی توسط  اساتید برجسته  وصاحب نظران مختلف  ازروز یکشنبه مورخه 9/10/97 تا روز پنجشنبه مورخه 20/10/97 در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز برگزار خواهد شد و عموم شهروندان میتوانند  به صورت رایگان در این نشست ها شرکت نمایند.


 
 اسلایدر