1394

 
 
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 27 آبان 1397     |     کد : 1858

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری؛

مدیریت هماهنگ شهر تبریز، عامل کاهش آسیب‌های اجتماعی است /تبریز را به شهر بدون زندانی تبدیل می کنیم

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز گفت: در سایه مدیریت هماهنگ شهرداری تبریز امروز شاهد شهر بدون معتاد متجاهر و بدون کودک کار و کاهش دیگر آسیب‌های اجتماعی هستیم.

 

مراسم افتتاحیه  سلسله همایش ها به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) با عنوان «جامعه مهدی، وظایف و مسئولیت ها» با سخنرانی حجت ‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در فرهنگسرای الغدیر تبریز برگزار شد

 حجت الاسلام احمد حمیدی در اولین مراسم سلسله همایش های "جامعه مهدوی وظایف و مسئولیت ها" گفت: این همایش در ۱۲ نقطه شهر تبریز برگزار خواهد شد، که طلیعه و آغاز مراسم امروز با حضور عوامل و برگزارکنندگان همایش و با سخنرانی حجت الاسلام نواب دانشمند برجسته علوم اسلامی برپا شد و تا روز ولادت خاتم الانبیا ادامه خواهد داشت.

وی افزود: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز سالانه ۳ هزار برنامه برای یک میلیون و ۳۰۰ شهروند تبریزی برگزار می کند.

حجت الاسلام احمد حمیدی افزود: فعالیت ۱۲۷ مرکز فرهنگی، ۲۱ فرهنگسرا، ۱۷خانه سلامت، ۷ پارک بانوان، ۳۱ کتابخانه، ۲۲ سالن ورزشی، ۵ موزه و خانه موزه برای معرفی مفاخر و مشاهیر کهن شهر تبریز، از ظرفیتهای فرهنگی شهرداری تبریز محسوب می شود.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز  گفت: اولین اولویت فرهنگی شهرداری تبریز، تقویت باورهای دینی است، که در این راستا در مجموعه های فرهنگی شهرداری ۱۷ هزار قرآن آموز داریم، پیش از این از ۲۴ حافظ کل قرآن تجلیل شده و جشن تعلیم ۵ هزارمین قرآن آموز بی سواد را برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه، دومین اولویت ما تقویت خوی و منش شهرنشینی و آموزش فرهنگ شهروندی و اجتماعی شدن است، افزود: همچنین تحکیم بنیان خانواده و پیشگیری از اسیب های اجتماعی از مهمترین برنامه های شهرداری تبریز است که افتخار می کنیم با تمرکز بر این برنامه ها امروز صاحب شهری بدون معتاد متجاهر و بدون کودک کار باشیم.

حمیدی خاطرنشان کرد: این موفقیت ها نشان از مدیریت هماهنگ شهرداری تبریز دارد و تلاش خواهیم کرد با تدوین برنامه بلند مدت برای ۲۰ سال آینده شهری بدون زندان و زندانی داشته باشیم و یقین داریم با همت مسوولان و همکاری شهروندان این امر دست یافتنی است.


 
 اسلایدر