1394

 
 
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 23 آبان 1397     |     کد : 1855

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:

برگزاری سلسله همایش های جامعه مهدوی در مراکز فرهنگی شهرداری

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با تبریک فرارسیدن سالروز آغاز زعامت و امامت حضرت بقیة‌الله(عج )گفت : هشتم ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) است که به همین مناسبت مهم، برنامه های متعددی در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز  برگزار می شود.


حجت الاسلام احمد حمیدی  عنوان کرد: برگزاری  سلسله همایش های مختلف در خصوص مهدویت با عنوان" جامعه مهدوی،وظایف و مسئولیت ها"، از جمله برنامه ها به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج) در مراکز فرهنگی شهرداری  است.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به اهداف این همایش ها گفت: با توجه به توطئه های دشمنان برای تضعیف باورها و اعتقادات در حوزه فرهنگ مهدویت، شناخت امام زمان (عج) و نقش فرهنگ مهدویت  در پیش گیری بنیادی از تهاجم و شبیخون فرهنگی و  توجه به جریان انتظار از جمله مهمترین اهداف در برگزاری  ویژه برنامه های آغاز امامت امام زمان (عج) در مراکز فرهنگی شهرداری  به شمار میروند .
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز  با اشاره به اهمیت مساله مهدویت گفت: یکی از رسالت های مهم فعالان دستگاه های مختلف علمی، فرهنگی و اجرایی کشور، توسعه نگاه و فرهنگ مهدویت در سطح جامعه است زیرا مهدویت شالوده اصلی فکر و عامل پیوند زنده گروه های مختلف در جامعه است.
وی افزود: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در طول سال جاری برنامه ها و همایش های مختلفی را در زمینه فرهنگ مهدویت به اجرا در آورده است که در نظر داریم با  اجرای مراسم افتتاحیه همایش جامعه مهدوی در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر ، این همایش را در تمامی مناطق ده گانه شهرداری تبریز نیز برگزار نماییم.
حجت الاسلام حمیدی با اشاره به حضور حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب دانشمند برجسته علوم اسلامی در  مراسم افتتاح این همایش  ،بیان داشت: تصریح کرد: از اساتید وصاحب نظران مختلف  دراین همایش ها  برای ارائه مطلب و هم اندیشی بر روی ده ها موضوع مختلف معارف مهدوی، آخرالزمانی، دشمن شناسی (صهیونیسم، فراماسونری، بیوتروریسم و...)، نشانه های ظهور، و .... دعوت بعمل آمده که مراسم افتتاحیه آن 27 آبان ماه ساعت 10 صبح با سخنرانی  حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب در محل فرهنگ سرای بزرگ الغدیر اجرا می شود.
 


 
 اسلایدر