1394

 
 
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397     |     کد : 1850

با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار کلانشهر تبریز:

مراسم تجلیل از ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس برگزار شد

با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار کلانشهر تبریز و شهردار منطقه پنج از ایثارگران و جانبازان دوران دفاع مقدس تجلیل شد.

در این مراسم که به همت پایگاه مقاومت امام محمد باقر (ع) منطقه پنج ترتیب یافته بود، حجت الاسلام والمسلمین احمدحمیدی با بیان اینکه جانبازان و ایثار گران ولی نعمت ما هستند، گفت: تکریم و تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدا وظیفه ای عمومی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار کلانشهر تبریز همچنین با بیان اینکه منطقه پنج در اجرای برنامه های فرهنگی و دینی منطقه ای فعال و نمونه است، اظهار داشت: در طول سال اگر از نمازگزاران، فعالین فرهنگی و اجتماعی و نخبگان منطقه با حضور مدیران تجلیل شود قطع یقین این امر در افزایش انگیزه کاری کارکنان شهرداری موثر خواهد بود.

در این مراسم میرعلی اصغر نساج شهردار منطقه پنج نیز گفت: تجلیل از یادگاران دوران دفاع مقدس و همچنین خانواده معظم شهدا برای مدیریت این منطقه افتخار و وظیفه ای غیر قابل کتمان است.

وی در ادامه گفت: کارکنان شهرداری منطقه پنج را افرادی متخصص، متعهد و ارزشی تشکیل داده و با کمک همدیگر حتی با وجود مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه اجازه نخواهیم داد از میزان خدماتدهی به شهروندان کاسته شود. گفتنی است در پایان این مراسم از 13 ایثار گر وجانبازدوران دفاع مقدس که در این منطقه شاغل هستند تجلیل به عمل آمد.
 


 


 


 

 


 
 اسلایدر