1394

 
 
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 12 آبان 1397     |     کد : 1848

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز :

استکبارستیزی از ارزشهای انقلاب اسلامی است

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به اهمیت 13 آبان گفت: یوم‌الله 13 آبان علی‌رغم اینکه نشانه اتحاد، وحدت و یکپارچگی نظام اسلامی است، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

حجت الاسلام احمد حمیدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء راه مبارزه با استکبار جهانی و تبریک 13 آبان ،از اهتمام وي‍ژه شهرداری تبریز برای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم ۱۳ آبان خبر داد.

حجت الاسلام احمد حمیدی افزود:با توجه با شرایط حساس کشور و تقارن با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب، راهپیمایی 13 آبان امسال مورد توجه ویژه بوده و باشکوه‌تر از سال های قبل برگزار می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز ضمن تقدیر وتشکر از تمامی دست اندرکاران موکب جنت‌الحسین (ع) شهرداری تبریز گفت:امسال به رغم توطئه های دشمنان قسم خورده اسلام، راهپیمایی اربعین باشکوه تر  از سال های گذشته برگزار شد.
.وی  با اشاره به اینکه مراسم اربعین، نوید دهنده ریشه‌کنی استکبار در آینده نزدیک است گفت: بیداری اسلامی، امید آفرینی و مقاومت سازی از برکات مراسم اربعین حضرت سیدالشهداء (ع) به عنوان یک تجمع بزرگ جهانی است.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به برخی ترفند‌ها و دسیسه‌های دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی و ایجاد شکاف در ملت انقلابی ایران گفت: مناسبت‌هایی مانند ایام الله ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن عرصه نمایش اقتدار و دلبستگی مردم به نظام اسلامی است.
حمیدی  با اشاره به اینکه شهرداری تبریز مسئولیت  کمیته فضاسازی وتبلیغات شهری مراسم یوم الله 13 آبان  را برعهده دارد تصریح کرد: فضا سازی  وتبلیغات محیط شهری ، هویت بخشی سیمای بصری مناطق دهگانه شهری  با بهره مندی محتوایی از آموزه‌های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در ظرفیت های تبلیغی شهر را از جمله بر نامه های در نظر گرفته شده در این روز، عنوان کرد
وی  در پایان بر حضورحداکثری همکاران شهرداری و سازمانهای تابعه در راهپیمایی 13 آبان تاکید و بیان داشت: راهپیمایی 13 آبان و حضور گسترده و باشکوه ملت ایران و مردم همیشه در صحنه تبریز جلوه گر روحیه استقلال ملی و هویت انقلابی شهروندان خواهد بود.
 


 
 اسلایدر