1394

 
 
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 20 تير 1397     |     کد : 1804

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز:

برگزاری برنامه های فرهنگی وهنری در محلات تبریز / اجرای برنامه‌های متنوع  آموزشی و  فرهنگی به منظور اصلاح الگوی مصرف آب

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز  بر لزوم آمادگی مناطق برای اجرای برنامه های  فرهنگی  و هنری با محوریت محلات  و اجرای برنامه‌های متنوع  آموزشی و  فرهنگی به منظور اصلاح الگوی مصرف آب تاکید کرد.


حجت الاسلام احمد حمیدی در نشست با مدیران  فرهنگی مناطق دهگانه شهرداری ومدیران ستادی معاونت گفت: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز به عنوان ستاد سیاستگذار، رسالتی مهم در زمینه آموزشهای شهروندی ، استحکام بنیان خانواده ها، پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، توسعه ورزش همگانی  بر عهده دارد که باید با راهبردهای فرهنگی خلاقانه در راستای فرهنگ‌سازی گام برداریم.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز   با اشاره به اینکه  فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در عرصه ارتقای فرهنگ شهروندی زیر بنای اصلی توسعه شهری است افزود: در کنار برنامه های متعدد فرهنگی واجتماعی وهنری وگردشگری  که برای شهروندان اجرا می شود ، بسته های آموزش شهروندی باید برای شهروندان   ارائه شود ، چرا که  انتقال این آموزشها جزو اهداف اصلی معاونت فرهنگی و اجتماعی  شهرداری تبریز است .
حمیدی مسائل مربوط به بحران آب ،ترافیک و حمل و نقل عمومی ، تفکیک زباله و پسماند و مسائل مربوط به منابع طبیعی از جمله فضای سبز را جزو موضوعات اصلی آموزشهای شهروندی عنوان کرد
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به مسائل مربوط به بحران آب  بر لزوم فرهنگسازی مقابله با بحران آب تاکید نموده وافزود: با توجه به وضعیت بحران آب در منطقه  معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز برنامه های متنوع فرهنگی  و آموزشی را  در راستای فرهنگسازی مصرف بهینه آب جهت  اجرا در مناطق دهگانه شهری برنامه ریزی کرده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با بیان اینکه برنامه های فرهنگی بر اساس نیاز هر منطقه شهر برگزار می شود، اظهار داشت: مطالبات فرهنگی محلات تبریز با یکدیگر تفاوت بسیاری دارند و باید تلاش کنیم در راستای مطالبات هر منطقه برای شهروندان برنامه های فرهنگی برگزار کنیم.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز  اظهار امیدواری کرد که با سیاستگذاری های صحیح و اصولی در خانه های سلامت و مراکز فرهنگی شهرداری، بتوان تفکرات و رفتارهای سالم در همه حوزه ها را به شهروندان عزیز منتقل کرد و تا حد توان آنها را در برابر انواع آسیب های روحی و جسمی ایمن ساخت.
گفتنی است: جلسه دوره ای معاونت فرهنگی اجتماعی بامعاونین فرهنگی واجتماعی  مناطق دهگانه شهرداری ومدیران ستادی معاونت  به منظور هماهنگی برنامه های فرهنگی واجتماعی وآموزشی و تعیین خط مشی ها    با حضور معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز،مدیران ستادی معاونت ، معاونین فرهنگی اجتماعی مناطق دهگانه شهرداری در اداره کل  سلامت  شهرداری برگزار شد
 


 
 اسلایدر