1394

 
 
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 21 خرداد 1397     |     کد : 1788

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز منصوب شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز با حضور حجت الاسلام احمد حمیدی معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز و مهندس موسایی قائم مقام شهرداری تبریز و جمعی از مسئولان و کارکنان برگزارشد.

 

 مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز  در محل سالن اجتماعات اداره کل سلامت و امور اجتماعی برگزار و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر رحیمی مدیرکل سابق، دکتر محمدحسین حسن زاده به عنوان مدیرکل جدید اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز منصوب شد.

در این مراسم مهندس موسایی، قائم مقام شهرداری تبریز در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مسوولان و تقدیر از تلاش ها و فعالیت های دکتر رحیمی مدیرکل سابق سلامت و امور اجتماعی با تاکید بر اهمیت حفظ منافع جامعه و اولویت بندی و ارجحیت منافع عمومی به منافع شخصی، تصریح کرد: این نگرش که منافع فرهنگی و عمومی جامعه در اولویت باشد باید جزو فرهنگ های غالب و حاکم جامعه ما شود و معاونت فرهنگی و اجتماعی متولی این فرهنگسازی است که با هنر و توانمندی خویش خرده فرهنگ ها را به فرهنگ حاکم بر سیستم در راستای بهبود سازمانی تبدیل می کند.

وی با بیان اینکه هدف مهم معاونت فرهنگی تغییر نگرش مردم نسبت به عملکرد و مجموعه شهرداری است، خاطرنشان کرد: لازم است تلاش شود ذهنیت شهروندان به گونه ای تغییر جهت داده شود که شهرداری را به عنوان مجموعه صرفا خدماتی نشناسند بلکه باور کنند که شهرداری مجموعه ای فرهنگی و اجتماعی است که می تواند در تمام حوزه های اجتماعی نقش موثر ایفا کند.

وی گفت :دکتررحیمی اولین مدیرکل، درحوزه رفاهی ودرمانی شهرداری است. این مجموعه با تلاش وی و همکاران اداره کل در حوزه سلامت و امور اجتماعی پیشرفت فراوانی داشته و شایان ذکر است که  دکتر رحیمی تا به امروز به صورت افتخاری در این مجموعه خدمت می کردند و به ایشان مدیریت جدید درسازمان ورزش را نیزتبریک می گوییم.

در ادامه حجت الاسلام حمیدی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز ضمن تقدیر و تشکر از دکتر رحیمی، از دکترعلیزاده نیزکه دراین حوزه زحمات فراوانی کشیده اند و پیشکسوت هستند نیز تقدیر و تشکر کرد.
حجت الاسلام احمد حمیدی  با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز به عنوان ستاد سیاستگذار  رسالتی مهم در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای به شهروندان دارد اظهار امیدواری کرد با سیاستگذاری های صحیح و اصولی در خانه های سلامت و مراکز فرهنگی شهرداری بتوانیم تفکرات و رفتارهای سالم  در تمامی حوزه ها را به شهروندان عزیز القاء کرده و تا حد توان آنها را در برابر انواع آسیب های روحی و جسمی ایمن نماییم.

وی در ادامه افزود: امورات باید به صورت ستادی انجام گیرد و باید از تمام ظرفیت دکتر حسن زاده جهت سیاست گذاری استفاده شود.

در ادامه معارفه دکتر رحیمی اظهار کرد: من سعی کردم در این مجموعه به نحو احسن خدمت کنم و خدا را شکر که این مجموعه به یک مجموعه قدرتمند تبدیل شده است که از این بابت خوشحالیم که این مجموعه را به برادر بزرگوارم دکتر حسن زاده تحویل می دهم.

.

​​​​​​


نوشته شده در   دوشنبه 21 خرداد 1397  ساعت  08:00   توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  211
ویرایش شده در دوشنبه 21 خرداد 1397 ساعت 20:52 توسط نسرین زرافشان
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
 اسلایدر