1394

 
 
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397     |     کد : 1772

با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزار شد؛

آیین تجلیل از عزاداران حامی محیط زیست در تبریز

با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز آیین تجلیل از عزاداران حامی محیط زیست در این کلانشهر برگزار شد.


حجت الاسلام احمد حمیدی در آیین تجلیل از عزاداران حامی محیط زیست با بیان اینکه انسان های بزرگ به صورت خودجوش کارهای بزرگی در ایام عزاداری امام حسین (ع) در تبریز انجام دادند، اظهار کرد: این اقدامات از سوی وجدان، فهم و درک فعالان محیط زیست در این کلانشهر صورت گرفت.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به احادیث اسلامی اظهار کرد: اگر فردی، مانع آزار دهنده ای را از سر راه رهگذران بردارد، گویی 400 آیه قرآن کریم خوانده است؛ بنابراین نتیجه می گیریم که اقدامات گروه های زیست محیطی در تبریز یک کار الهی بوده است.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اینکه در سال های گذشته آموزش های شهروندی به شهروندان ارائه نشده است، تصریح کرد: متأسفانه تاکنون اقدامات موثر و قابل توجه در بخش آموزش شهروندی صورت نگرفته بود ولی با روی کار آمدن مهندس شهین باهر به عنوان شهردار تبریز، شهرداری به صورت جدی به بحث فرهنگ سازی و آموزش شهروندی اقدام کرده است.

حجت الاسلام حمیدی همچنین ادامه داد: برای تمام پایه های آموزشی در مدارس، کتب آموزش شهروندی تدوین شده که هم اکنون در 81 مدرسه آموزش شهروندی در حال تدریس است که امیدواریم با همراهی، همکاری و مطالبه مردم، شهرداری گام بزرگی در این رابطه بردارد.

وی در خاتمه با اشاره به نزدیک شدن حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت است که سفره الهی برای تمامی بنده های مسئولیت پذیر پهن شده و همه بنده ها نیز می توانند از نعمت ها و رحمت های پروردگار متعال استفاده کنند.


 
 اسلایدر