پیوندها
 
تاریخ : شنبه 26 دي 1394     |     کد : 1133

تدوین اینفوگرافی سبک زندگی اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری در منطقه 6

شهردار منطقه 6 تبریز از تدوین اینفوگرافی سبک زندگی اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری در این منطقه خبر داد.


شهردار منطقه 6 تبریز از تدوین اینفوگرافی سبک زندگی اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری در این منطقه خبر داد.
مهندس سیاوش مکانی با اشاره به برنامه های فرهنگی و اجتماعی این منطقه برای غرب تبریز گفت: معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه شش در راستای سیاستهای کلان شهرداری تبریز، با تدوین اینفوگرافی حاضر در پنج حوزه دغدغه های رهبر معظم انقلاب را در سبک زندگی ایرانیان دسته بندی کرده است.
وی افزود: این منطقه سعی بر آن دارد با این کار و سر لوحه قراردادن آن در حوزه فعالیتهای خویش سر آغازی برای پرداختن عملی، نه تنها در غرب تبریز بلکه در سرتاسر شهر ولایی تبریز شهر اولین ها باشد.
شهردار منطقه 6 تبریز در ادامه یادآور شد: در عرصه رفع نیازهای ابزاری پیشرفت های قابل توجهی صورت گرفته اما برای ساخت یک تمدن اسلامی نیازهای اساسی تری نیز وجود دارد که سبک زندگی و سلوک عملی منطبق بر جهان بینی اسلامی مهمترین این نیازها محسوب می شود.
وی اظهار داشت: توجه به منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری ما را بر آن خواهد داشت تا بتوانیم گام به گام به آرمانهای مقدس نظام اسلامی در حوزه های مختلف بویژه حوزه فرهنگ و اجتماع قائل آمده و به داشتن مدینه ای فاضله نیازمندیم.
مهندس مکانی گفت: در این میان توجه به آسیب های موجود در سبک زندگی اسلامی و ایرانی و درک صحیح و برطرف ساختن آن جهت نیل به آرمانهای فوق عزمی جدی و راسخ را در حوزه های مختلف بویژه در حوزه مدیریت شهری طلب می نماید.
PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر