پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1394     |     کد : 1095

پیشرفت 30 درصدی احداث فرهنگسرای ولی امر

شهردار منطقه پنج تبریز، از پیشرفت 30 درصدی عملیات عمرانی فرهنگسرای کوی ولی‌امر خبر داد و گفت: این فرهنگسرا پنجمین پروژه منطقه 5 است که با کاربری فرهنگی واجتماعی طراحی و اجرا شده است


 شهردار منطقه پنج تبریز، از پیشرفت 30 درصدی عملیات عمرانی فرهنگسرای کوی ولی‌امر خبر داد و گفت: این فرهنگسرا پنجمین پروژه منطقه 5 است که با کاربری فرهنگی واجتماعی طراحی و اجرا شده است .

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه پنج، یعقوب هوشیار با بیان اینکه برنامه های متنوع آموزشی درخانه فرهنگ و فرهنگسراها باهدف آموزش شهروندی برگزارمی گردد گفت: مهمترین دستاورد شرکت شهروندان در این مراکز توانمندسازی و مشارکت آنها در اداره شهر است .

وی همچنین اظهارداشت : درسه سال اخیر با برنامه ریزیهای صورت گرفته احداث چند پروژه فرهنگی مصوب شده بود که اینک عملیات عمرانی پنجمین پروژه در کوی ولی امر شروع شده است.

وی در پایان با بیان اینکه فرهنگسرای ولی امر با1500مترمربع مساحت زمین و750مترمربع زیربنا و20میلیارد ریال اعتبار احداث خواهد شد گفت : پیش از این خانه سلامت باغمیشه وفرهنگسرای فرشته با25میلیارد ریال اعتبارافتتاح شده اند .به گفته وی فرهنگسرای استانداری وقرائت خانه باغمیشه با25میلیارد ریال اعتبارنیز در مراحل پایانی عملیات اجرایی قرار گرفته اند.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر