پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 13 آبان 1394     |     کد : 1090

به همت شهرداری منطقه 6 تبریز:واحد برادران جامعه القران در غرب تبریز افتتاح شد

واحد برادران جامعه القران غرب تبریز به همت شهرداری منطقه 6 در فرهنگسرای حضرت رقیه (س) قراملک افتتاح شد


واحد برادران جامعه القران غرب تبریز به همت شهرداری منطقه 6 در فرهنگسرای حضرت رقیه (س) قراملک افتتاح شد.

دکتر فرهاد روشنی شهردار منطقه 6 تبریز در آئین افتتاح واحد برادران جامعه القران در غرب تبریز با استقبال از حضور مربیان قرآنی در این مرکز، گفت: تلاش می کنیم با همتی افزون تر و تدوین برنامه هایی مطلوبتر از گذشته در حوزه مدیریتی خویش در خدمت مردم و شهروندان عزیز باشیم.
وی با تبریک همکاری موفق و پرثمر معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه 6 و جامعه القرآن گفت: امیدوارم مباحث قرآنی در همه ابعاد اجتماعی و شهروندی توسعه یابد.

دکتر روشنی تصریح کرد: پرسنل و همکاران شهرداری منطقه 6 تبریز با تلاشهای بی دریغ و شبانه روزی و خدمت رسانی در راستای رفاه شهروندان و ساکنان عزیز غرب تبریز همت گماشته اند و بخصوص در حوزه فرهنگی و اجتماعی فعالیتهای چشمگیری انجام داده اند که رضایت حداکثری مردم عزیز را به همراه داشته است.
در ادامه این برنامه، حجت الاسلام والمسلمین نجفی، معاون امور برادران جامعه القرآن نیز با بیان اینکه این موسسه فعالیتهای تعریف شده و منسجمی را در این زمینه در سراسر کشور آغاز کرده است، گفت: واحد تحقیق و پژوهش بیش از 500 جلد کتاب قرآنی چاپ کرده که در شعبات مختلف آموزش داده می شود، انیمیشن و کلیپهای قرآنی، آموزشهای غیرحضوری و به کار گیری تمامی شبکه ها و گروههای مجازی در خدمت آموزه های قرآنی چون روخوانی، ترتیل، حفط قرآن و حدیث و... از جمله فعالیتهای جامعه القرآن است.
مهندس اصغر محمدیان، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 6 نیز فعالیتهای چشمگیر این منطقه را در حوزه احکام و آموزه های دینی و اخلاقی پیشتاز مناطق شهرداری تبریز دانست و گفت: کلاسها و برنامه های فرهنگی و مذهبی پربار و پربرکتی با همکاری جامعه القران در فرهنگسراهای منطقه در غرب تبریز برگزار شده که توسعه این آموزه های دینی باقیات الصالحات عزیزان فعال و شهروندان شرکت کننده در این حوزه خواهد بود.
در ادامه این مراسم، دکتر فرهاد روشنی شهردار منطقه 6 و مهندس اصغر محمدیان معاون فرهنگی و اجتماعی این منطقه بخاطر فعالیتهای قرآنی و توسعه آموزه های دینی و شهروندی در غرب تبریز از طرف جامعه القرآن مورد تجلیل قرار گرفتند.
در این مراسم همچنین یادمان افتتاح واحد برادران جامعه القرآن در فرهنگسرای حضرت رقیه (س) رونمایی شد.
گفتنی است پس از این مراسم، کارگاه تخصصی توجیهی دوره های عمومی آموزش ها برادران جامعه القرآن در معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 6 برپا گردید.PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر