پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 15 مهر 1394     |     کد : 1071

همایش بزرگ همیاران پلیس

همایش بزرگ همیاران پلیس در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد

  همایش بزرگ همیاران پلیس با حضور سردار حسن خانی فرمانده نیروی انتظامی استان،دکتر دبیری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز، مهندس پورمهدی معاون فنی و عمرانی استانداری، دکتر پاشایی مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان، دکتر حاجی پور و دکتر چمنی از اعضای شورای اسلامی شهر در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار گردید.
در این همایش سردار حسن خانی ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان اظهار داشت، طرح همیاران پلیس یکی از از راهکارهای عملی راهنمایی و رانندگی در جهت حساس نمودن خانواده ها و مسئولین به مقوله ایمنی و ترافیک و همچنین نهادینه کردن مهارت های فردی و اجتماعی دانش آموزان، رعایت مقررات عبور و مرور با توجه به حرف شنوی خانواده ها از دانش آموزان می باشد که خوشبختانه تأثیر به سزایی در کاهش تصادفات و سوانح  رانندگی داشته است که باید از این ظرفیت عظیم دانش آموزی استفاده های بیشتری بعمل آید.
در ادامه، معاون فنی و عمرانی استانداری نیز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس بیان داشت، برای ترویج فرهنگ ترافیک می توان برگزاری چنین برنامه های را بسیار مفید ارزیابی کرد و ما اگر بتوانیم بحث آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی و فرهنگ ترافیکی را از سنین پایه آغاز بکنیم شاهد نتیجه بسیار بهتر و مطلوبتری در آینده خواهیم بود.
وی همچنین از مجموعه شهرداری تبریز که همکاری های لازم را در جهت اجرای هر چه بهتر چنین برنامه های بعمل می آورند تقدیر نمود.
در انتهای برنامه از تنی چند از فعالین ترافیکی با اهدای هدایایی تجلیل بعمل آمد.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر