پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 6 مهر 1394     |     کد : 1063

برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در پارک موقت خاقانی

شهردار منطقه هشت تبریز از برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در پارک موقت خاقانی خبر داده و شهروندان را برای مشاهده آثار و عکسهای دفاع مقدس در این نمایشگاه دعوت کردند
شهردار منطقه هشت تبریز از برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در پارک موقت خاقانی خبر داد
ه و شهروندان را برای مشاهده آثار و عکسهای دفاع مقدس در این نمایشگاه دعوت کردند

 مهندس مدبر با اشاره به اهمیت توجه به هفته دفاع مقدس اظهار کرد: شهرداری یکی از دستگاه‌هایی است که با مردم ارتباط زیادی دارد از این رو وظایف سنگینی در همه زمینه‌ها بر دوش دارد که نسبت به انجام آنها باید تلاش کند .

شهردار منطقه هشت ادامه داد: انجام کار‌های فرهنگی می‌تواند به صورت غیر مستقیم به مردم آگاهی دهد و آنها را با مسائل و وقایع مهم آشنا سازد که یکی از موضوعات مهم توجه ویژه به بحث دفاع مقدس است که تبیین آن می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد .

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب همواره بر این مهم تاکید داشتند، خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که همیشه مقام معظم رهبری را آن را مهم شمره‌اند هفته دفاع مقدس است و ما نیز وظیفه داریم در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهیم تا مردم نیز بر اهمیت این مهم پی ببرند .

مدبر با اشاره به اینکه ما مدیون خون شهدا هستیم، اضافه کرد: جوانان در هشت سال جنگ تحمیلی جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و به جبهه‌های جنگ رفتند و ما باید ارزش‌هایی را که آنها مد نظر داشتند را حفظ کنیم تا خونشان پایمال نشود .

ایشان گفتند : به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس نمایشگاهی با همکاری پایگاه مقاومت شهرداری منطقه هشت در پارک موقت خاقانی در حال برگزاری است که با استقبال خوب مردم منطقه مواجه شده است .

PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر