پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 26 شهريور 1394     |     کد : 1055

هلهله ی فرشته ها در جشن ازدواج غرب تبریز/ لزوم نهادینه شدن ازدواج آسان در جامعه

جشن ازدواج زوجهای جوان غرب تبریز به مناسبت سالروز ازدواج امیرمومنان حضرت علی (ع) و دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) توسط شهرداری منطقه 6 برگزار شدجشن ازدواج زوجهای جوان غرب تبریز به مناسبت سالروز ازدواج امیرمومنان حضرت علی (ع) و دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) توسط شهرداری منطقه 6 برگزار شد.
دکتر فرهاد روشنی شهردار منطقه 6 تبریز در مراسم جشن ازدواج زوجهای جوان غرب تبریز با تاکید بر اهمیت ازدواج در اسلام گفت: خداوند زن و مرد را برای رشد و کمال یکدیگر آفریده است.
وی یادآور شد: امر ازدواج در سیره ائمه و آموزه های قرآنی از جایگاه بالایی برخوردار بوده و رسول گرامی اسلام (ص) ازدواج را یکی از سنتهای خود دانسته و مردم را به پیروی از این سنت نیک دعوت کرده است.
دکتر روشنی با اشاره به وظیفه شهرداری در اجرای برنامه های فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی در بین شهروندان، اظهار داشت: از دیدگاه من نشاط اجتماعی تنها با اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی و اجتماعی مقدر نمی شود بلکه باید آیتم های مختلفی چون امرار معاش، اشتغال در شان هر یک از شهروندان، تفریح و برنامه های متنوع گوناگون نیز مهیا شود.
شهردار منطقه 6 کلانشهر تبریز افزود: اول خودم، بعد سایر مسئولان و آحاد مردم غرب کهن شهر تبریز را برای حرکت به سوی توسعه ی همه جانبه این منطقه دعوت می کنم تا بتوانیم چند سال بعد اعلام کنیم به نشاط اجتماعی واقعی دست یافته ایم.
دکتر فرهاد روشنی خاطرنشان کرد: توسعه همه جانبه و پیشرفت اقتصادی و فرهنگی آینده غرب تبریز با تلاش پرسنل وظیفه شناس و همدلی مردم فهیم این منطقه در آستانه تحقق است.
شهردار منطقه 6 با تقدیر از فعالان حوزه ی فرهنگی این مجموعه گفت: در این منطقه نیروهای لایق و متفکر و متخصص حضور دارند که با وجود کمبود امکانات و نیازهای موجود در منطقه برای رسیدن به سطح قابل قبولی از نشاط اجتماعی بصورت شبانه روزی تلاش می کنند.
گفتنی است در پایان این مراسم از 14 زوج جوان که اسامی آنها علی و فاطمه بود تجلیل به عمل آمد.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر