پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 24 شهريور 1394     |     کد : 1048

برپائی نمایشگاه صنایع دستی توانمندیهای بانوان توسط شهرداری منطقۀ یک تبریز

ر راستای ایجاد بسترهای مناسب توانمند سازی بانوان و ارائه آخرین ابداعات و ابتکارات صاحبان هنر در حوزۀ صنایع دستی وانواع مهارتهای دستی وسنتی، نمایشگاه توانمندسازی بانوان و انواع صنایع دستی به همت امور بانوان شهرداری منطقۀ یک در پارک بانوان شمس تبریزی برگزار گردید

  در راستای ایجاد بسترهای مناسب توانمند سازی بانوان و ارائه آخرین ابداعات و ابتکارات صاحبان هنر در حوزۀ صنایع دستی وانواع مهارتهای دستی وسنتی، نمایشگاه توانمندسازی بانوان و انواع صنایع دستی به همت امور بانوان شهرداری منطقۀ یک در پارک بانوان شمس تبریزی برگزار گردید.


بر پایه این گزارش : در این نمایشگاه انواع مهارتهای دستی بانوان و صنایع دستی وسنتی جهت بازدید در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته واستقبال چشمگیری از سوی شهروندان وخانواده ها از این نمایشگاه به عمل آمده است.

بنابراین گزارش ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای در کنار آموزشهای شهروندی ومهارتهای زندگی واحیای صنایع دستی و سنتی از جمله سیاستهای آموزشی بانوان در شهرداری منطقۀ یک می باشد.


شایان ذکر است دکتر داود بهرا شهردار منطقۀ یک تبریز بطور جدی پیگیر فعالیتهای فرهنگی و آموزشی سطح حوزه در امور خانواده بوده و بر لزوم ایجاد زمینه های مناسب آموزشهای فرهنگی و شهروندی و توانمند سازی بانوان تاکید ویژه دارندو در این خصوص سالانه برنامه های متعددی به مرحلۀ اجرا در می آید.PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر