1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 2 شهريور 1394     |     کد : 1018

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 4 تبریز افتتاح شد:نمایشگاه مهر بانو در محل فرهنگسرای آنا

نمایشگاه مهر بانو به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 4 تبریز با محوریت صنایع دستی ، آشپزی ، شیرینی پزی و ... در محل فرهنگسرای آنا افتتاح شد .


 نمایشگاه مهر بانو به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 4 تبریز با محوریت صنایع دستی ، آشپزی ، شیرینی پزی و ...  باحضور شهردار منطقه 4 ومدیر فرهنگی هنری وتفریحی شهرداری در محل فرهنگسرای آنا افتتاح شد .


به گزارش  معاونت فرهنگی واجتماعی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تبریز مهندس امامی شهردار منطقه در این مراسم با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت: نمایشگاه مهر بانو در راستای ایجاد نشاط اجتماعی ، ترویج صنایع دستی و خانگی و همچنین معرفی توانمندیهای بانوان منطقه بر پا شده است .

وی افزود: شهرداری منطقه 4 تبریز در کنار تمام فعالیتهای عمرانی ، خدماتی حرکت در مسیر برنامه های فرهنگی را نیز مد نظر قرار داده و در این راه ضمن تلاش برای توسعه این مراکز توجه به  اجرای نمایشگاه ها و مسابقات مختلف را نیز مهم بر شمرده است .

گفتنی است نمایشگاه مهر بانو از 31  مرداد الی 5 شهریور ماه سال جاری همه روزه از ساعت 16 به بعد آماده بازدید عموم علاقمندان می باشد .

نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  396
 
 اسلایدر