1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 2 شهريور 1394     |     کد : 1017

برگزاری جشن بزرگ خانوادگی ویژه دهه کرامت دذر فرهنگسرای بزرگ الغدیر

جشن بزرگ ویژه دهه مبارک کرامت با حضور دکتر عابدزاده عضو شورای اسلامی شهر، خانم دکتر صادقی معاون فرهنگی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، دکتر داود بهرا شهردار منطقه 1 و با استقبال گسترده شهروندان در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار گردید

جشن بزرگ ویژه دهه مبارک کرامت با حضور دکتر عابدزاده عضو شورای اسلامی شهر، خانم دکتر صادقی معاون فرهنگی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، دکتر داود بهرا شهردار منطقه 1 و با استقبال گسترده شهروندان در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار گردید.
در این مراسم دکتر عابدزاده ضمن تبریک دهه کرامت و هفته دولت، اظهار داشت : در گذشته نقش شهرداری صرفا مختص به خدمات فنی و عمرانی بود اما امروز شهرداری در مسائل فرهنگی نقش بی بدلیلی را ایفا می کند و امور فرهنگی جایگاه ویژه ای را در برنامه ریزی های شهرداری به خود اختصاص داده است.
در ادامه دکتر بهرا نیز مواردی از پروژه های عمرانی در حال اجرای شهرداری منطقه 1 از جمله بیمارستان 114 تخت خوابی کودکان مبتلا به سرطان، مسیر گشایی خیابان 42متری به اتوبان پاسداران، مقاوم سازی اتوبان پاسداران، پروژه زیرگذر گلپارک و ترمینال بزرگ شهر و ... را برشمرد.
وی افزود: مجموعه شهرداری منطقه 1 آماده ارائه تسهیلات برای شهروندانی است که قصد سرمایه گذاری در پروژه های این منطقه را دارند تا از این طریق شاهد عمران و آبادانی بیشتر شهر باشیم.
در انتهای برنامه دکتر صادقی نیز ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه فرهنگسرای بزرگ الغدیر که زمینه اجرای چنین برنامه هایی را فراهم می کنند بیان داشت، از خصوصیات افراد صاحب کرامت می توان به سه مورد اشاره داشت و آن اینکه 1- هیچ کس را بدتر از خودمان ندانیم 2- زمینه بخشش دیگران را در خودمان ایجاد کنیم 3- سعی داشته باشیم، بیشتراز حدی که دیگران بر ما محبت دارند برای آنان قدم برداریم.


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  515
 
 اسلایدر