1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 31 مرداد 1394     |     کد : 1012

از سری برنامه های جشنواره فیروزه برگزار شد : برنامه تبریز گردی برای بانوان سطح منطقه 7 تبریز

از سری برنامه های جشنواره فیروزه تورهای تبریزگردی برای بانوان علاقمند حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 7 تبریز توسط مدیریت فرهنگی و اجتماعی منطقه 7 و با هماهنگی سازمان گردشگری منطقه برگزار می شود


از سری برنامه های جشنواره فیروزه تورهای تبریزگردی برای بانوان علاقمند حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 7 تبریز توسط مدیریت فرهنگی و اجتماعی منطقه 7 و با هماهنگی سازمان گردشگری منطقه برگزار می شود.

به گزارش معاونت فرهنگی واجتماعی به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه 7 تبریز با هدف آشنایی هر چه بیشتر شهروندان منطقه با مراکز تاریخی و دیدنی شهر تبریز تورهای تبریزگردی در قالب جشنواره فیروزه برای بانوان علاقمند حوزه استحفاظی این شهرداری توسط مدیریت فرهنگی و اجتماعی منطقه و با هماهنگی سازمان گردشگری منطقه برگزار می شود.

گفتنی است در این برنامه شهروندان با حضور در مراکز تاریخی و با قدمت شهر تبریز هر چه بیشتر با تاریخچه این مراکز اشنا می شوند.

لازم به ذکر است در این برنامه شهروندان از مراکز تاریخی و دیدنی شهر تبریز همچون موزه عمارت شهرداری ، موزه مینیاتور ،خانه استاد شهریار ، موزه قاجار ، خانه مشروطه و ... بازدید می نمایند.

لازم به ذکر است تا کنون این برنامه با استقبال خوب بانوان سطح منطقه مواجه شده است.
نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  382
 
 اسلایدر