1394
 
 پیوندها
 
 اخبار معاونت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

حمایت از استعدادهای ورزشی در برنامه های شهرداری است

حمایت از استعدادهای ورزشی در برنامه های شهرداری است معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز گفت:حمایت از استعدادهای ورزشی در برنامه های شهرداری است و به دنبال راهی قانونی هستیم تا بتوانیم از این استعدادها حمایت کنیم.
چهارشنبه 30 مهر 1399

فرهنگ‌شهر؛

مشارکت در کارهای داوطلبانه

مشارکت در کارهای داوطلبانه در نتیجه پیشرفت صنعت در جهان، خصوصا در کشورهای توسعه‌یافته از نیمه قرن بیستم، بشر از علم بیشتری نسبت به قرون گذشته برخوردار شده و باعث شده که بسیاری از مردم برای تامین زندگی خویش کمتر مجبور به انجام کارهای سخت و سنگین باشند و مدت کار روزانه آنها نیز کمتر شده است این نوع تغییرات اقتصادی و اجتماعی برای انسان غربی "وقت فراغت" تولید کرده و یا آن را افزایش داده است.
سه شنبه 29 مهر 1399

اجرای طرح "زنان سالم، جامعه سالم" در شهرداری منطقه ۶

اجرای طرح "زنان سالم، جامعه سالم" در شهرداری منطقه ۶ به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی سلامت، طرح "زنان سالم، جامعه سالم" ویژه بانوان غرب تبریز به همت امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۶ برگزار شد.
دوشنبه 28 مهر 1399

تولید فایل صوتی منظومه حیدربابایه سلام

تولید فایل صوتی منظومه حیدربابایه سلام معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از  تولید فایل صوتی منظومه حیدر بابایه سلام به منظور  به کار گیری منظومه حیدربابایه سلام در تولید آثار هنری توسط کودکان و نوجوانان  خبر داد.
دوشنبه 28 مهر 1399

فراخوان جشنواره ومسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با الهام از منظومه حیدربابایه سلام استاد شهریار منتشر شد

فراخوان جشنواره ومسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با الهام از منظومه حیدربابایه سلام استاد شهریار منتشر شد معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز جشنواره و مسابقه نقاشی کودکان ونوجوانان با موضوع منظومه درخشان حیدربابایه سلام استاد شهریار را به عنوان یکی از برنامه های جنبی کنگره ملی بزرگداشت ادبی استاد شهریاربرگزار میکند.
يکشنبه 27 مهر 1399

رویکردهای برنامه راهبردی- عملیاتی شهرداری تبریز در حوزه اجتماعی و فرهنگی؛

ارتقای سرمایه اجتماعی

ارتقای سرمایه اجتماعی امروزه در کنار سرمایه های انسانی، مالی و اقتصادی، از سرمایه دیگری به نام «سرمایه اجتماعی» (Social Capital) نام برده می شود که یکی از مولفه های مهم توسعه پایدار شهرها به شمار می آید.
يکشنبه 27 مهر 1399

جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز برگزار می شود

جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز برگزار می شود ستاد برگزاری کنگره ملی استاد سید محمدحسین شهریار، جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز با موضوع اشعار استاد شهریار را برگزار می نماید.
يکشنبه 27 مهر 1399

برگزاری ویژه برنامه کودکانه با عنوان «خنده‌هایی که پشت ماسک محو شده‌اند» در پارک رضوان

برگزاری ویژه برنامه کودکانه با عنوان «خنده‌هایی که پشت ماسک محو شده‌اند» در پارک رضوان این ویژه برنامه روانشناختی با حضور کارشناسان روانشناسی و مربیان خانه نشاط واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۶ در پارک رضوان برگزار شد.
يکشنبه 27 مهر 1399

برگزاری مراسم عزاداری ویژه روزهای اخر صفر در بوستان قرآن

برگزاری مراسم عزاداری ویژه روزهای اخر صفر در بوستان قرآن مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از برگزاری مراسم عزاداری ویژه روزهای اخر صفر در بوستان قرآن خبر داد.
پنجشنبه 24 مهر 1399

همزمان با 28 و 29 صفر/

کاروان "تکیه محرم" در مشهد الرضا (ع)

کاروان "تکیه محرم" در مشهد الرضا (ع) معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از برگزاری کاروان ویژه‌برنامه «تکیه محرم»، همزمان با روزهای پایانی ماه صفر در مشهد الرضا(ع) به و ارادت ورزی با ساحت قدسی حضرت امام رضا علیه السلام خبر داد.
پنجشنبه 24 مهر 1399
 
 اسلایدر