1394

 
 پیوندها
 
 اخبار معاونت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

احکام راهبردی در حوزه فعالیتهای فرهنگی، راهگشا و اثربخش است

احکام راهبردی در حوزه فعالیتهای فرهنگی، راهگشا و اثربخش است معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، تدوین و ابلاغ احکام راهبردی در حوزه فعالیتهای فرهنگی را گامی در جهت هدفمندکردن تلاشهای صورت گرفته در این بخش عنوان کرد.
يکشنبه 11 خرداد 1399

جوایز پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم، به برگزیدگان اهدا می شود

جوایز پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم، به برگزیدگان اهدا می شود نحوه دریافت جوایز پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم را برای برگزیدگان بخشهای مختلف این پویش اعلام شد.
شنبه 10 خرداد 1399

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز :

کنگره بین المللی بزرگداشت ادبی استاد شهریار برگزار میشود

کنگره بین المللی بزرگداشت ادبی استاد شهریار   برگزار میشود معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز از برگزاری کنگره بین المللی بزرگداشت ادبی استاد شهریار به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی در تبریز خبر داد.
چهارشنبه 7 خرداد 1399

با برگزاری مراسم قرعه کشی به صورت زنده؛

برگزیدگان سه بخش نهایی مسابقه در خانه بخوانیم مشخص شد + فهرست اسامی

برگزیدگان سه بخش نهایی مسابقه در خانه بخوانیم مشخص شد + فهرست اسامی شامگاه روز شنبه با برگزاری مراسم قرعه کشی، برگزیدگان بخش کودک و نوجوان مسابقه در خانه بخوانیم برگزار شد.
دوشنبه 5 خرداد 1399

استقبال مردم از پویش در خانه بخوانیم، ماندگار است

استقبال مردم از پویش در خانه بخوانیم، ماندگار است رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز، استقبال مردم و شهروندان از پویش در خانه بخوانیم را از جمله اتفاقات ماندگار و ارزشمند مجموعه فرهنگی شهرداری تبریز دانست.
يکشنبه 4 خرداد 1399

فضای مجازی بستری مساعد برای ترسیم افق های فرهنگی است

فضای مجازی بستری مساعد برای ترسیم افق های فرهنگی است مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز، فضای مجازی را بستری مناسب، آسان و در دسترس برای ترسیم افق های فرهنگی معرفی نمود.
يکشنبه 4 خرداد 1399

موضوع "در خانه بخوانیم" باید به یک الگوی فرهنگی تبدیل شود

موضوع "در خانه بخوانیم" باید به یک الگوی فرهنگی تبدیل شود نائب رئیس شورای شهر تبریز گفت: تبدیل تهدید روزهای در خانه ماندن به واسطه شیوع کرونا به فرصت در خانه بخوانیم، شایسته تبدیل به الگویی فرهنگی و ماندگار است.
يکشنبه 4 خرداد 1399

پویش مجازی در خانه بخوانیم، جای خالی فضاهای واقعی را پر کرد

پویش مجازی در خانه بخوانیم، جای خالی فضاهای واقعی را پر کرد عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: پویش در خانه بخوانیم جای خالی فضاهای واقعی و غیر مجازی را که به واسطه تهدید کرونا تعطیل شده بود را به خوبی پر کرد.
يکشنبه 4 خرداد 1399

فرهنگ زیربنای رشد ملتها و کتابخوانی ستون اصلی خیمه فرهنگ است

فرهنگ زیربنای رشد ملتها و کتابخوانی ستون اصلی خیمه فرهنگ است شهردار منطقه ۵ تبریز، کتابخوانی و توجه به کتاب، مطالعه و دانسته های مکتوب را ستون خیمه افراشته فرهنگ معرفی کرد.
يکشنبه 4 خرداد 1399

قرعه کشی بخش رمضان و نوجوان پویش «در خانه بخوانیم» همزمان با سالروز فتح خرمشهر

قرعه کشی بخش رمضان و نوجوان پویش «در خانه بخوانیم» همزمان با سالروز فتح خرمشهر قرعه کشی و اعلام ۹۹ برگزیده بخش رمضان و نوجوان پویش کتابخوانی «در خانه بخوانیم» همزمان با سالروز فتح خرمشهر به صورت مجازی برگزار می‌شود.
شنبه 3 خرداد 1399
 
 اسلایدر