1394
 
 پیوندها
 
 اخبار معاونت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

توسط شهرداری منطقه 5 صورت گرفت؛ برگزاری جشنواره هندوانه در شهرک باغمیشه

توسط شهرداری منطقه 5 صورت گرفت؛ 
برگزاری جشنواره هندوانه در شهرک باغمیشه 
جشنواره هندوانه ویژه کودکان در پارک توان شهرک باغمیشه با مشارکت شهرداری منطقه پنج تبریز برگزار شد
شنبه 9 شهريور 1392

شب شعر قره العين در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار مي شود

شب شعر قره العين در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار مي شود فرهنگسراي بزرگ الغدير با برگزاري شب شعر قره العين به استقبال ميلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر مي رود
چهارشنبه 6 شهريور 1392

در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود ؛ همایش بزرگ سلامت همگانی

در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود ؛
همایش بزرگ سلامت همگانی درفرهنگسرای بزرگ الغدیر همایش بزرگ آموزش سلامت همگانی ویژه شهروندان و ساکنین کلانشهر تبریز برگزار می شود .
چهارشنبه 6 شهريور 1392

برگزاري دوره آموزشي ويژه رانندگان اتوبوسراني در فرهنگسراي بزرگ الغدير

برگزاري دوره آموزشي ويژه رانندگان اتوبوسراني در فرهنگسراي بزرگ الغدير دوره آموزشي ويژه رانندگان حمل و نقل عمومي (اتوبوسراني) با همكاري پليس راهور استان و معاونت حمل و نقل و ترافيك وا فرهنگسراي بزرگ الغدير در اين فرهنگسرا برگزار مي شود.
چهارشنبه 6 شهريور 1392

همایش آموزش سلامت همگانی ویژه شهروندان کلانشهر تبریز

همایش آموزش سلامت همگانی ویژه شهروندان کلانشهر تبریز همایش آموزش سلامت همگانی ویژه شهروندان کلانشهر تبریز با همکاری مدیریت امور اجتماعی و سلامت شهرداری تبریز و کانون سلامت رفتار سپینود دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می شود.
سه شنبه 5 شهريور 1392

با اتوبوس شادی، کودکان میهمان شادی هاشدند

با اتوبوس شادی، کودکان میهمان شادی هاشدند شهرداری منطقه سه تبریز، با برپایی اتوبوس شادی خنده را میهمان چهره معصوم کودکان کرد.
شنبه 2 شهريور 1392

آغاز دوره های آموزشی برای مربیان نواحی آموزش و پرورش در فرهنگسراي مبین

آغاز دوره های آموزشی برای مربیان نواحی آموزش و پرورش  در فرهنگسراي  مبین  با هدف آموزش مدیران و مربیان آموزش و پرورش ، دوره های آموزشی به مدت 12 ساعت جهت باز آموزی قوانین و مقررات رانندگی با عنوان " فرهنگ ترافیک و ایمنی" برگزار می گردد.
پنجشنبه 31 مرداد 1392

جانشين معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز: تلاش مجموعه فرهنگی شهرداری در ایجاد فضایی شاد و مطلوب برای شهر و تابستانی به یاد ماندنی برای شهروندان است

 جانشين معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز: تلاش مجموعه فرهنگی شهرداری در ایجاد فضایی شاد و مطلوب برای شهر و تابستانی به یاد ماندنی برای شهروندان است ششمین جشنواره تابستانی تبریز شامل برنامه های فرهنگی هنری از جمله برنامه های ویژه کودکان و نوجوانان و جنگهاي شبانگاهي ، ويژه برنامه اتوبوس شادي با هدف ایجاد نشاط و ترویج روحیه شادی در کودکان و با هدف آموزش مسائل شهروندی برای شهروندان تبریز و مهمانان تابستانی این شهر تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت
چهارشنبه 30 مرداد 1392

بررسی پرونده فرهنگی شهر صورت گرفت اقدامات فرهنگی شهرداری تبریز بررسی شد

بررسی پرونده فرهنگی شهر صورت گرفت
اقدامات فرهنگی شهرداری تبریز بررسی شد مطالبه فرهنگی شهروندان، سازمان پذیری فرهنگ، دوران طلایی مدیریت شهری در حوزه فرهنگ،چاله های فرهنگی شهر و موضوعات مختلف از این دست با نگاهی ویژه در قالب یادداش ...
دوشنبه 28 مرداد 1392

برگزاری اولین کارگاه "تغذیه سالم کودک" در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

برگزاری اولین کارگاه "تغذیه سالم کودک" در فرهنگسرای بزرگ الغدیر  اولین کارگاه تغذیه سالم کودک با حضور کودکان و مادران گرامی در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.
دوشنبه 28 مرداد 1392
 
 اسلایدر