1394
 
 پیوندها
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ویژه نامه پنجره با محوریت شب یلدا متشر شد

ویژه نامه پنجره با محوریت شب یلدا متشر شد ویژه نامه مجازی پنجره با محوریت شب یلدا و پاسداشت طولانی ترین شب سال منتشر شد.
دوشنبه 1 دي 1399

فرهنگ‌شهر؛

بازی‌های بومی و محلی

بازی‌های بومی و محلی بازی‌های بومی به بازی‌هایی اطلاق می‌شود که در منطقه یا محله خاصی اجرا شوند، در بازی‌های محلی وسعت تحت پوشش بازی بیشتر شده و اختصاص به استان با استان‌هایی دارد که دارای وجوهاتی مشترک مانند آب و هوا، زبان و ... باشد.
دوشنبه 1 دي 1399

جشنواره کتاب سال تبریز تلاشی برای اعاده جایگاه کتاب در تبریز خواهد بود

جشنواره کتاب سال تبریز تلاشی برای اعاده جایگاه کتاب در تبریز خواهد بود معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: جشنواره کتاب تبریز تلاشی برای اعاده جایگاه کتاب در تبریز خواهد بود.
يکشنبه 30 آذر 1399

آکادمی های ورزشی را افزایش می دهیم

آکادمی های ورزشی را افزایش می دهیم رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری تبریز با بیان اینکه آذربایجان و تبریز دارای پتانسیل های بسیار خوب در حوزه های مختلف به ویژه ورزش است، گفت: در تلاش هستیم تعداد آکادمی های ورزشی را افزایش دهیم تا بستر لازم برای شناسایی و رشد این استعدادها فراهم شود.
يکشنبه 30 آذر 1399

فراخوان همایش شیخ محمد خیابانی منتشر شد

فراخوان همایش شیخ محمد خیابانی منتشر شد فراخوان همایش بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی در موضوعات و محورهای مختلف منتشر شد.
شنبه 29 آذر 1399

پاسداشت هنرمندان و آثار ماندگارشان، رسالت شهرداری تبریز است

پاسداشت هنرمندان و آثار ماندگارشان، رسالت شهرداری تبریز است معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: پاسداشت هنرمندان و آثار ماندگارشان، رسالت شهرداری تبریز است و برای این امر ساز و کارهای متعددی را سامان دیده است.
پنجشنبه 27 آذر 1399

ارائه مشاوره‌های روانشناسی و غربالگری در بوستان قرآن

ارائه مشاوره‌های روانشناسی و غربالگری در بوستان قرآن مدیر امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از انجام مشاوره های روانشناسی و غربالگری در بوستان قرآن خبر داد.
پنجشنبه 27 آذر 1399

زمینه‌های همکاری حوزه فرهنگی شهرداری تبریز با بسیج دانشجویی کشور بررسی شد

زمینه‌های همکاری حوزه فرهنگی شهرداری تبریز با بسیج دانشجویی کشور بررسی شد طی نشستی مشترک میان مدیر هنر و رسانه سازمان بسیج دانشجویی کشور با معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، زمینه های همکاری این دو مجموعه مورد بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه 26 آذر 1399

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز :

اکران طرح فرهنگی "دستمان را بگیر"در سطح شهر تبریز

اکران طرح فرهنگی "دستمان را بگیر"در سطح شهر تبریز همزمان با شیوع بیماری کرونا و با توجه به توصیه حضرت آیت الله‌ خامنه‌ای رهبر حکیم انقلاب اسلامی بر مداومت بر قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه و تدبّر در مضامین عالی این دعای شریف هنگام گرفتاری‌ها و ابتلائات مسلمین، طرح های فرهنگی  با مضمون" دعای هفتم صحیفه سجادیه "بر روی بیلبوردهای شهری درسطح شهر تبریز  به نمایش درآمدند.
سه شنبه 25 آذر 1399

فرهنگ‌شهر

شرایط یک مطالعه خوب

شرایط یک مطالعه خوب شرایط مطالعه، مواردی هستند که با دانستن، به کارگیری و یا فراهم نمودن آنها می توان مطالعه‌ای مفیدتر و با بازدهی بالاتر داشت.
دوشنبه 24 آذر 1399
 
 اسلایدر