1394

 
 پیوندها
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون شهردار ورئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز :

اولویت‌های حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در سال‌جاری

اولویت‌های حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در سال‌جاری معاون شهردار ورئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به اولویت‌های حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در سال‌جاری، اظهار کرد: توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ورزش همگانی، آموزش شهروندی و تحکیم بنیان خانواده از اولویت‌های حوزه فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری در سال‌جاری است.
شنبه 13 ارديبهشت 1399

تقدیرمعاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از روانشناسان و مشاوران خانه های سلامت شهرداری تبریز

تقدیرمعاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از روانشناسان و مشاوران خانه های سلامت شهرداری تبریز به مناسبت ۹ اردیبهشت روز جهانی روانشناس و مشاور معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از روانشناسان و مشاوران خانه های سلامت شهرداری تبریز  تقدیر کرد.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399

برگزاری مسابقه  نمایش عروسکی " بچه ها و عروسک ها مقابل کرونا " در فضای مجازی

برگزاری مسابقه  نمایش عروسکی " بچه ها و عروسک ها مقابل کرونا " در فضای مجازی مدیر فرهنگی، هنری وتفریحی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز از  برگزاری مسابقه  نمایش عروسکی " بچه ها و عروسک ها مقابل کرونا " در فضای مجازی خبر داد .
سه شنبه 9 ارديبهشت 1399

نایب رئیس شورای شهر تبریز :

ترویح فرهنگ کتاب و کتابخوانی یکی از مهمترین‌‌ دغدغه های مدیریت شهری است

ترویح فرهنگ کتاب و کتابخوانی یکی از مهمترین‌‌ دغدغه های مدیریت شهری است نایب رئیس شورای شهر تبریز گفت: پرداختن به مسئله کتاب و کتابخوانی در جامعه یکی از مهمترین دغدغه های مدیریت شهری به شمار می رود.
دوشنبه 8 ارديبهشت 1399

احیاء فرهنگ کتابخوانی به معنی جهش تولید در افکار پویا و خلاق است

احیاء فرهنگ کتابخوانی به معنی جهش تولید در افکار پویا و خلاق است رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز گفت : گسترش فرهنگ کتابخوانی به مفهوم آگاهی بخشی عمومی در سطح جامعه می باشد که ماحصل آن رشد افکار پویا و خلاق است.
يکشنبه 7 ارديبهشت 1399

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

نمایشگاه صنایع دستی خانگی در فضای مجازی برگزارمیشود

نمایشگاه صنایع دستی خانگی در فضای مجازی برگزارمیشود معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریزخبر داد: برای کم کردن بار روانی ناشی از مشکلات کرونا ویروس و پویایی فعالیت های فرهنگی و هنری نمایشگاه صنایع دستی خانگی به صورت مجازی برگزار می شود.
يکشنبه 7 ارديبهشت 1399

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز::

غنی سازی اوقات فراغت شهروندان با رویکردهای جامعه شناختی

غنی سازی اوقات فراغت شهروندان با رویکردهای جامعه شناختی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: غنی سازی اوقات فراغت با رویکردهای جامعه شناختی و لزوم توجه به سلامت روحی و جسمی مهمترین نیاز روز شهروندان می باشد.
شنبه 6 ارديبهشت 1399

بازدید معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز از کارگاه تولید ماسک فرهنگسرای فرشته

بازدید معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز از کارگاه تولید ماسک فرهنگسرای فرشته فرهنگسرای فرشته شهرداری منطقه5 تبریز، همگام با سایر نهادها و مجموعه های فرهنگی، در خط مقدم همراهی با جهادگران عرصه بهداشت فعالیت می کند.
شنبه 6 ارديبهشت 1399

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

فعالیت‌های فرهنگی و تولیدات فضای مجازی با محوریت ماه مبارک رمضان

فعالیت‌های فرهنگی و تولیدات فضای مجازی با محوریت ماه مبارک رمضان معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز اعلام کرد:مجموعه فرهنگی ،اجتماعی، هنری و‌ ورزشی شهرداری تبریز با اجرای برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به‌صورت مجازی میهمان‌ خانه‌های شهروندان مومن و خدا‌ دوست تبریز در ماه مبارک رمضان خواهد بود
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399

رادیو رسانه ماندگار،اثرگذار و جریان آفرین

رادیو رسانه ماندگار،اثرگذار و جریان آفرین معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، از رادیو به عنوان رسانه ماندگار، اثرگذار و جریان آفرین یاد کرد.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399
 
 اسلایدر