1394
 
 پیوندها
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرهنگ‌شهر؛

مفهوم حقوق شهروندی

مفهوم حقوق شهروندی به مجموعه قواعد حاکم بر روابط اشخاص و وظایف و مسئولیت های شهروندان در قبال یکدیگر، شهر و دولت حق شهروندی گفته می شود که وظیفه تأمین آن حقوق بر عهده مدیران شهری، دولت و یا به طور کلی قوای حاکم می باشد.
يکشنبه 30 شهريور 1399

تداوم برگزاری ویژه‌برنامه‌های آموزش شهروندی در فرهنگسراهای شهرداری منطقه 6

تداوم برگزاری ویژه‌برنامه‌های آموزش شهروندی در فرهنگسراهای شهرداری منطقه 6 در راستای توسعه فرهنگ شهروندی، برگزاری ویژه‌برنامه‌های آموزش شهروندی در سطح فرهنگسراها و کتابخانه‌های منطقه 6 تداوم دارد.
شنبه 29 شهريور 1399

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 8 خبر داد؛

برگزاری سلسله جلسات حافظ‌شناسی در فرهنگسرای شمس تبریزی

برگزاری سلسله جلسات حافظ‌شناسی در فرهنگسرای شمس تبریزی مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 8، از آغاز سلسله جلسات حافظ‌شناسی و شرح دیوان حافظ در فرهنگسرای شمس تبریزی خبر داد.
شنبه 29 شهريور 1399

فرهنگ‌شهر؛

حقوق شهروندی، حقوق معلولین

حقوق شهروندی، حقوق معلولین هر نوع ناتوانی که در زندگی مستقل یک فرد اثرگذار باشد را معلولیت می گویند، اما معلولیت‌ها عمدتا به دو شیوه سنتی و مدرن تعریف می‌شود.
شنبه 29 شهريور 1399

همزمان با گرامیداشت روز شعر و ادب؛

کتاب مشاهیر سرخاب و مقبره الشعرای تبریز رونمایی شد

کتاب مشاهیر سرخاب و مقبره الشعرای تبریز رونمایی شد همزمان با گرامیداشت روز شعر و ادب کتاب مشاهیر سرخاب و مقبره الشعرای تبریز، نوشته ناصر صدقی رونمایی شد.
شنبه 29 شهريور 1399

صرف ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل مقبره‌الشعرا

صرف ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل مقبره‌الشعرا شهردار تبریز از صرف ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه نیابتی مقبره‌الشعرا و چند افتتاح در این مجموعه خبر داد.
شنبه 29 شهريور 1399

شهریار متعلق به همه ملتهای جهان است

شهریار متعلق به همه ملتهای جهان است استاندار آذربایجان شرقی شعر شهریار را منظومه ای فرهنگی و آن را متعلق به همه ملتهای جهان دانست.
شنبه 29 شهريور 1399

در پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طرح شد؛

زبان مادری ایران، سرشار از جلوه‌های احساس و عواطف انسانی است

زبان مادری ایران، سرشار از جلوه‌های احساس و عواطف انسانی است وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی طرح کرد: زبان مادری سرزمین فرهنگمدار و هنر پرور ما، ایران، سرشار از جلوه‌های احساس و عواطف انسانی است.
جمعه 28 شهريور 1399

با رونمایی از کتاب تاریخ و مشاهیر سرخاب و مقبره الشعرا

آیین بزرگداشت استاد شهریار برگزار شد

آیین بزرگداشت استاد شهریار برگزار شد آیین بزرگداشت استاد شهریار با رونمایی از کتاب نفیس تاریخ و مشاهیر سرخاب و مقبره الشعرا برگزار شد.
جمعه 28 شهريور 1399

استاد شهریار، برازنده عنوان حکیم در سده حاضر است

استاد شهریار، برازنده عنوان حکیم در سده حاضر است سفیر اسبق ایران در تاجیکستان، استاد شهریار را از جمله معدود چهره هایی خواند که برازنده عنوان حکیم در سده حاضر است.
جمعه 28 شهريور 1399
 
 اسلایدر