1394
 
 پیوندها
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پارک بانوان بهار

پارک بانوان بهار با توجه این مهم که بانوان رکن اساسی خانواده اند پس بنابراین در جامعه نیز نقش مؤثری دارند اهمیت دادن به نیازها و خواسته های بانوان و ایجاد محیط های مورد نیاز آنان در حقیقت توجه به کل جامعه است در این خصوص شهرداری با ایجاد پارک های بانوان در سطح شهر به این امر مهم پرداخته است.
پنجشنبه 22 دي 1390

پارك رضوان

پارك رضوان پارك رضوان تحت حوزه منطقه 6 شهرداري واقع در شهرك امام خيابان رضوان – پارك رضوان مي باشد
پنجشنبه 22 دي 1390

پارک آنا

پارک آنا مجتمع فرهنگي ورزشي آنا از مراكز فرهنگي منطقه 4 شهرداري كلانشهر تبريز است كه در سال 1384 آغاز به كار كرده است
پنجشنبه 22 دي 1390

شهروند عزیز: با ورزش مسئولیت سلامت خود را بر عهده بگیرید.ورزش فرصتی برای تندرستی و فراگیری مهارتهای شهروندی است.

شهروند عزیز: با ورزش مسئولیت سلامت خود را بر عهده بگیرید.ورزش فرصتی برای تندرستی و فراگیری مهارتهای شهروندی است. شهروند عزیز: با ورزش مسئولیت سلامت خود را بر عهده بگیرید.ورزش فرصتی برای تندرستی و فراگیری مهارتهای شهروندی است.
چهارشنبه 21 دي 1390

حمایت مادی و معنوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از فعالیتهای قرآنی

حمایت مادی و معنوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از فعالیتهای قرآنی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در بازدید ازموسسه جامعه القران قم در شعبه تبریز حمایت های مادی و معنوی از فعالیتهای قرآنی را یکی از مهمترین اولویت های این معاونت عنوان کرد.
دوشنبه 19 دي 1390

راه اندازي خانه های سلامت در مناطق شهرداری

راه اندازي خانه های سلامت در مناطق شهرداری معاون فرهنگي و اجتماعي شهرداري تبريز از ايجاد 3 خانه سلامت در مناطق شهرداري در آينده نزديك خبر داد.
يکشنبه 18 دي 1390

معاون فرهنگی و اجتماعی: شهر تبریز یکی از برجسته ترین نمودهای وحدت بین مذاهب الهی در طول تاریخ غرورآفرین ایران می باشد.

معاون  فرهنگی و اجتماعی: شهر تبریز یکی از برجسته ترین نمودهای وحدت بین مذاهب الهی در طول تاریخ غرورآفرین ایران می باشد. معاون فرهنگی و اجتماعی شهردارتبریز با حضور در مراسم ویژه مذهبی ارامنه تبریز در کلیسای تاریخی مریم مقدس، لوح ویژه شهردار کلان شهر تبریز را به خلیفه ارامنه آذربایجان اهداء کرد.
يکشنبه 18 دي 1390

برگزاري كارگاه آموزشی دیابت جهت اجرای طرح غربالگری شهروندان

 برگزاري كارگاه آموزشی دیابت جهت اجرای طرح غربالگری شهروندان  با همت معاونت فرهنگی و اجتماعی کارگاه آموزشی دیابت به منظور اجرای طرح غربالگری دیابت در تالار مبین تبریز برگزار شد
سه شنبه 13 دي 1390

امضای تفاهم نامه برگزاری تورهای تبریزگردی برای دانش آموزان تبریزی

امضای تفاهم نامه برگزاری تورهای تبریزگردی برای دانش آموزان تبریزی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از امضای تفاهم نامه طرح گردشگری در شهر تبریز برای دانش آموزان خبر داد.
يکشنبه 11 دي 1390

ارتباط با ما

ارتباط با ما معاونت فرهنگی و اجتماعی: تلفن: 4767614-0411 فاکس: 4795041-0411 پست الکترونیکی:farhangi@ tabriz.ir آدرس:خیابان آزادی-بعد از چهارراه ابوریحان-نبش کوچه لاله زار جنوبی-ساختمان شماره 3 شهرداری تبریز
شنبه 10 دي 1390
 
 اسلایدر