1394
 
 پیوندها
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز گفت: ورزش همگانی باید در سبد زندگی مردم نقش برجسته ای داشته باشد از این رو باید فرهنگسازی در این زمینه به خوبی انجام شود

 معاون فرهنگی و اجتماعی  شهرداری کلانشهر تبریز گفت: ورزش همگانی باید در سبد زندگی مردم نقش برجسته ای داشته باشد از این رو باید فرهنگسازی در این زمینه به خوبی انجام شود معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز دربازديد از نمايشگاه توانمندي هاي ورزش ضمن تقدیر از اقدامات سازمان ورزش شهرداری تبریز در راستای گسترش ورزش همگانی، بر لزوم قرار گرفتن این مقوله در سبد خانواده شهروندان تبریزی تأکید کرد
يکشنبه 20 بهمن 1392

ارئه مقالات علمی- پژوهشی توسط مدیریت گردشگری، اماکن تاریخی و موزه های شهرداری تبریز

ارئه مقالات علمی- پژوهشی توسط مدیریت گردشگری، اماکن تاریخی و موزه های شهرداری تبریز شرکت مدیریت و جمعی از کارکنان مدیریت گردشگری، اماکن تاریخی و موزه های شهرداری تبریز در اولین کنفرانس ملی جغرافیا، شهرسازی و توسعه پایدار در دانشگاه تهران
يکشنبه 20 بهمن 1392

مسابقه مکتوب انقلاب در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد

مسابقه مکتوب انقلاب در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد همزمان با ايام مبارك دهه فجر، مسابقه مکتوب انقلاب وي‍ژه گراميداشت اين ايام در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد.
يکشنبه 20 بهمن 1392

افتتاح مراکز فرهنگی و اجتماعی در ایام الله دهه مبارک فجر

افتتاح مراکز فرهنگی و اجتماعی در ایام الله دهه مبارک فجر همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، شهرداری منطقه دو تبریز، گام مهم دیگری را نیز در عرصه ی فرهنگی و اجتماعی بر می دارد.
شنبه 19 بهمن 1392

شب شعر انقلاب در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد

شب شعر انقلاب در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد همزمان با ايام مبارك دهه فجر، شب شعر انقلاب وي‍ژه گراميداشت اين ايام با حضور شهروندان محترم در محل آمفي تئاتر فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد.
شنبه 19 بهمن 1392

" دیو چو بیرون رود فرشته درآید " مسابقه نقاشی شد

" دیو چو بیرون رود فرشته درآید " مسابقه نقاشی شد یک دوره مسابقه نقاشی با موضوع "دیو چو بیرون رود فرشته درآید " در فرهنگسرای شهید بهشتی برگزار می شود .
شنبه 19 بهمن 1392

استقبال کم نظیر شهروندان تبریزی از نمایشگاههای دستان توانا

استقبال کم نظیر شهروندان تبریزی از نمایشگاههای دستان توانا نمایشگاه دستان توانا، سلامت و آسیب های اجتماعی که به مناسبت دهه فجر در فرهنگسرای آنا و 7 خانه سلامت دیگر مناطق راه اندازی شده است در این فرهنگسرا با استقبال کم نظیر شهروندان مواجه شد.
چهارشنبه 16 بهمن 1392

سینماگران باید از جنس مردم باشند

سینماگران باید از جنس مردم باشند معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: سینماگران باید از جنس مردم بوده و تولیداتشان نیز پاسخگوی نیازهای مردم باشد.
سه شنبه 15 بهمن 1392

به مناسبت دهه فجر انقلاب افتتاح شد نمایشگاه و تالارهای جدید در موزه عمارت ساعت شهرداری تبریز

به مناسبت دهه فجر انقلاب افتتاح شد
نمایشگاه و تالارهای جدید در موزه عمارت ساعت شهرداری تبریز نمایشگاه تابلو فرش، تابلو نقاشی شهدا، سکه و اسکناس در موزه شهرداری تبریز توسط شهردار تبریز به مناسبت دهه فجر انقلاب افتتاح شد
سه شنبه 15 بهمن 1392

نمايشگاه دهه فجر فرهنگسراي بزرگ الغدير افتتاح شد

نمايشگاه دهه فجر فرهنگسراي بزرگ الغدير افتتاح شد   نمايشگاه دهه فجر فرهنگسراي بزرگ الغدير با حضور معاون فرهنگي و اجتماعي شهرداري تبريز و در ميان استقبال خوب شهروندان افتتاح شد.
يکشنبه 13 بهمن 1392
 
 اسلایدر