1394
 
 پیوندها
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تشکیل جلسات گروه درمانی شناختی – رفتاری در درمانگاه امام رضا علیه السلام

تشکیل جلسات گروه درمانی شناختی – رفتاری در درمانگاه امام رضا علیه السلام  جلسات گروه درمانی شناختی – رفتاری بر کاهش افسردگی، با حضور مشاوران مجرب روان شناسی در درمانگاه امام رضا (ع) تشکیل خواهد شد.
چهارشنبه 13 آذر 1392

برگزاری جلسات آموزش همگانی به مناسبت هفته مبارزه با ایدز در خانه های سلامت شهرداری کلانشهر تبریز

برگزاری جلسات آموزش همگانی به مناسبت هفته مبارزه با ایدز در خانه های سلامت شهرداری کلانشهر تبریز  مدیریت امور اجتماعی و سلامت معاونت فرهنگي واجتماعي در هفته مبارزه با ایدز و به منظور افزایش آگاهی شهروندان در مورد بیماری ایدز، جلسات آموزش همگانی در خانه های سلامت برگزار می کند.
سه شنبه 12 آذر 1392

شهردار تبریز خبر داد: رفع نیازهای کتابخانه های عمومی تبریز تا پایان سال

شهردار تبریز خبر داد:
رفع نیازهای کتابخانه های عمومی تبریز تا پایان سال شهردار تبریز از عزم این مجموعه برای رفع نیازهای کتابخانه های عمومی تبریز تا پایان سال جاری خبر داد.
دوشنبه 11 آذر 1392

برنامه اختتاميه اجراي نمايش غريب قريب در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد

برنامه اختتاميه اجراي نمايش غريب قريب در فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد برنامه اختتاميه اجراي نمايش غريب قريب با حضور جمعي كثيري از هنرمندان و شهروندان محترم در آمفی تئاتر فرهنگسراي بزرگ الغدير برگزار شد.
چهارشنبه 6 آذر 1392

اتمام طرح غربالگری دیابت در محلات شهر تبریز و خانه های سلامت شهرداری کلانشهر تبریز

اتمام طرح غربالگری دیابت در محلات شهر تبریز و خانه های سلامت شهرداری کلانشهر تبریز طرح غربالگری دیابت که به مناسبت هفته دیابت از روز 27 آبان ماه در محلات و خانه های سلامت شروع شده بود امروز مصادف با 3 آذر ماه به پایان رسید.
سه شنبه 5 آذر 1392

همزمان با هفته دیابت؛ کارگاه آموزشی پیشگیری از دیابت در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود

همزمان با هفته دیابت؛
کارگاه آموزشی پیشگیری از دیابت در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود به مناسبت هفته جهانی دیابت کارگاه آموزشی دیابت و برنامه غربالگری قند در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می گردد.
سه شنبه 28 آبان 1392

ه مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛ از خدمات کتابخانه فرهنگسرای بزرگ الغدیر تقدیر و کتابدار این کتابخانه به عنوان کتابدار نمونه استان انتخاب شد

ه مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛
از خدمات کتابخانه فرهنگسرای بزرگ الغدیر تقدیر و کتابدار این کتابخانه به عنوان کتابدار نمونه استان انتخاب شد طی مراسمی در کتابخانه مرکزی تبریز، از کتابخانه فرهنگسرای بزرگ الغدیر تقدیر و کتابدار این کتابخانه به عنوان کتابدار نمونه استان مورد تقدیر قرار گرفت.
سه شنبه 28 آبان 1392

اجرای نمایش غریب قریب در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

 اجرای نمایش غریب قریب در فرهنگسرای بزرگ الغدیر 	
اولین اجرای نمایش تئاتر غریب قریب در سیزدهمین روز از ماه محرم در محل آمفی تئاتر فرهنگسرای بزرگ الغدیر با حضور شهروندان عزیز به نمایش درآمد.
سه شنبه 28 آبان 1392

راه اندازی اتوبوس های غربالگری دیابت در محلات شهر تبریز

راه اندازی اتوبوس های غربالگری دیابت در محلات شهر تبریز مدیریت امور اجتماعی و سلامت معاونت فرهنگي اجتماعي شهرداري تبريز با همکاری شرکت واحد اتوبوسرانی،گروه پزشکی اجتماعی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و تجهیزات پزشکی راد طبیبان، طرح غربالگری دیابت را در محلات شهر تبریز از امروز به مدت یک هفته آغاز کرد
دوشنبه 27 آبان 1392

به مناسبت هفته دیابت جلسات آموزش همگانی با عنوان دیابت در خانه های سلامت برگزار می شود

به مناسبت هفته دیابت جلسات آموزش همگانی با عنوان دیابت در خانه های سلامت برگزار می شود با هماهنگی و برنامه ریزی مدیریت امور اجتماعی و سلامت، جلسات آموزش همگانی با عنوان دیابت در خانه های سلامت شهرداری کلانشهر تبریز برگزار می شود.
دوشنبه 27 آبان 1392
 
 اسلایدر