1394
 
 پیوندها
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

منظومه حیدربابایه سلام استاد شهریار به تصویر کشیده میشود

منظومه حیدربابایه سلام استاد شهریار به تصویر کشیده میشود معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز خبرداد: جشنواره ومسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با الهام از منظومه حیدربابایه سلام استاد شهریار برگزار میشود.
چهارشنبه 23 مهر 1399

فرهنگ‌شهر؛

چرا کتاب بخوانیم؟

چرا کتاب بخوانیم؟ ترویج کتاب خوانی بهترین ابزار برای ارتقای فرهنگ شهروندی است. کتاب نقش بسیار مهم و سازنده‌ای در ارتقای فردی و اجتماعی افراد دارد و فراگیر شدن مطالعه و کتاب خوانی لایه‌های فکری افراد را گسترش می‌دهد. در ارتقای فرهنگ شهرنشینی، دو موضوع رفتارهای فردی و اجتماعی مطرح است که کتاب به راحتی می‌تواند هر دو حوزه رفتاری را تحت شعاع قرار دهد.
سه شنبه 22 مهر 1399

طواف پیکر شهدای خان طومان در حرم مطهر رضوی

طواف پیکر شهدای خان طومان در حرم مطهر رضوی نماز بر پیکر مطهر شهدای خان طومان به امامت آیت الله علم الهدی در حرم مطهر رضوی اقامه شد.
دوشنبه 21 مهر 1399

یاد شهدای مرزبان گرامی یاد

یاد شهدای مرزبان گرامی یاد یاد مرزبانان و جوانان رشید میهن اسلامی را در که در پاسداری از مرزهای این سرزمین، جان خود را فدا کردند گرامی می داریم.
دوشنبه 21 مهر 1399

بیستم مهرماه، روز حافظ شیرازی

بیستم مهرماه، روز حافظ شیرازی بیستم مهرماه، روز ملی حضرت لسان الغیب، حافظ شیرازی، مبارک باد.
يکشنبه 20 مهر 1399

فرهنگ‌شهر؛

حقوق همسایه و فرهنگ آپارتمان نشینی (۱)

حقوق همسایه و فرهنگ آپارتمان نشینی (۱) آپارتمان‌نشینی زیرمجموعه‌ای از روابط اجتماعی است که ناگزیر است از قوانین اجتماعی پیروی کند. از آنجا که آپارتمان محل سکونت افراد است و تمام اتفاقات و مراحل مختلف زندگی اعضای خانواده در همین محل شکل می گیرد و تأثیر می پذیرد بهتر است که همه افراد برای ایجاد آرامش و آسایش بیشتر و در عین حال حفظ و ارتقای موقعیت اجتماعی و خانوادگی خود با قوانین اجتماعی مربوط به آپارتمان‌نشینی آشنایی کامل داشته باشند و در انجام و رعایت کامل آن بکوشند.
شنبه 19 مهر 1399

احکام راهبردی در حوزه فعالیتهای فرهنگی، راهگشا و اثربخش است/ معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز پیشقدم در اجرای احکام برنامه ۵ ساله راهبردی – عملیاتی شهرداری تبریز

احکام راهبردی در حوزه فعالیتهای فرهنگی، راهگشا و اثربخش است/ معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز پیشقدم در اجرای احکام برنامه ۵ ساله راهبردی – عملیاتی شهرداری تبریز معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز تدوین و ابلاغ احکام راهبردی در حوزه فعالیتهای فرهنگی را گامی در جهت هدفمندکردن تلاشهای صورت گرفته در این بخش عنوان کرد .
شنبه 19 مهر 1399

ویژه برنامه های روز جهانی کودک

مسابقه نقاشی کودک با عنوان "شهری که من دوست دارم "

مسابقه نقاشی کودک با عنوان "شهری که من دوست دارم " روز جهانی کودک نه یک روز برای جشن گرفتن که بهانه‌ای برای توجه کردن به کودکانه. اینکه نیازهاشون چیه و چه مهارت‌هایی رو باید یاد بگیرن؟ اینکه چه فضاهایی را باید برایشون فراهم کنیم و چطور می‌توینم مانع خشونت علیه اون‌ها بشیم.
چهارشنبه 16 مهر 1399

مدیر امور فرهنگی وناجتماعی شهرداری منطقه ۴ تبریز خبر داد:

راه‌اندازی خانه سبز در فرهنگسراهای منطقه ۴

راه‌اندازی خانه سبز در فرهنگسراهای منطقه ۴ مدیر امور فرهنگی واجتماعی شهرداری منطقه ۴ تبریز از راه‌اندازی خانه سبز در مراکز فرهنگی منطقه خبر داد.
سه شنبه 15 مهر 1399

ویژه برنامه اربعین، در قاب «تکیه محرم»

ویژه برنامه اربعین، در قاب «تکیه محرم» معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز از اجرای ویژه برنامه ای به مناسبت اربعین سید و سالار شهیدان، در قاب مجازی «تکیه محرم» با محوریت موکب اربعین و نام "چله حسرت" خبر داد.
يکشنبه 13 مهر 1399
 
 اسلایدر