1394
 
 پیوندها
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری ۱۳ دوره مجازی «روانشناسی و آسیب‌های کرونا» توسط امور فرهنگی و اجتماعی منطقه ۴

برگزاری ۱۳ دوره مجازی «روانشناسی و آسیب‌های کرونا» توسط امور فرهنگی و اجتماعی منطقه ۴ مدیر امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۴ تبریز از برگزاری برنامه‌های مجازی فرهنگی در ایام کرونا خبر داد.
دوشنبه 10 آذر 1399

طرح یارانه کتاب با هدف گسترش کتابخوانی مطرح شده است

طرح یارانه کتاب با هدف گسترش کتابخوانی مطرح شده است معاون فرهنگی اجتماعی شهردار گفت:طرح ارائه شده در خصوص اختصاص یارانه کتاب با هدف بسط و گسترش کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه مطرح شده است.
يکشنبه 9 آذر 1399

بیانیه مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در محکومیت ترور دانشمند ایران

بیانیه مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در محکومیت ترور دانشمند ایران مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در محکومیت ترور دانشمند ایران، بیانیه ای صادر کرد.
شنبه 8 آذر 1399

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریزخبر داد:

تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز

تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز از تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز طبق مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا خبر داد.
پنجشنبه 6 آذر 1399

جشنواره و مسابقه مجازی "رج به رج تا سلامتی"

جشنواره و مسابقه  مجازی "رج به رج تا سلامتی" مدیر امور بانوان و خانواده معاونت فرهنگی اجتماعی از برگزاری جشنواره و مسابقه" رج به رج تا سلامتی" به صورت مجازی خبر داد.
پنجشنبه 6 آذر 1399

نخستین همایش شهید شیخ محمد خیابانی برگزار می‌شود

نخستین همایش شهید شیخ محمد خیابانی برگزار می‌شود به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی، نخستین همایش بین‌المللی بزرگداشت آن روحانی مبارز، 20 دی‌ماه 1399 در شهرهای تبریز و تهران برگزار خواهد شد.
دوشنبه 3 آذر 1399

لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی

لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی طرح های گرافیکی در خصوص لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی
يکشنبه 2 آذر 1399

طرح یارانه خرید کتاب، مشوقی مناسب برای تشویق شهروندان به کتابخوانی است

طرح یارانه خرید کتاب، مشوقی مناسب برای تشویق شهروندان به کتابخوانی است معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز طرح یارانه خرید کتاب را مشوقی مناسب برای تشویق شهروندان به کتابخوانی دانست.
جمعه 30 آبان 1399

اجرای طرح «زنگ آگاهی» در منطقه ۶

اجرای طرح «زنگ آگاهی» در منطقه ۶ در راستای آشنایی دانش آموزان و نوجوانان با حقوق شهروندی، طرحی با عنوان «زنگ آگاهی، زنگ شناخت» به صورت مجازی توسط واحد امور فرهنگی اجتماعی منطقه ۶، اجرا می شود.
چهارشنبه 28 آبان 1399

هویت، محور تمرکز بر برنامه‌های فضاسازی محیطی در تبریز

هویت، محور تمرکز بر برنامه‌های فضاسازی محیطی در تبریز معاون فرهنگی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از تمرکز بر موضوع هویت، به عنوان محور برنامه های فضاسازی محیطی در تبریز یاد کرد.
چهارشنبه 28 آبان 1399
 
 اسلایدر