1394
 
 پیوندها
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریزخبر داد:

تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز

تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز از تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز طبق مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا خبر داد.
دوشنبه 3 آذر 1399

طرح یارانه خرید کتاب، مشوقی مناسب برای تشویق شهروندان به کتابخوانی است

طرح یارانه خرید کتاب، مشوقی مناسب برای تشویق شهروندان به کتابخوانی است معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز طرح یارانه خرید کتاب را مشوقی مناسب برای تشویق شهروندان به کتابخوانی دانست.
جمعه 30 آبان 1399

اجرای طرح «زنگ آگاهی» در منطقه ۶

اجرای طرح «زنگ آگاهی» در منطقه ۶ در راستای آشنایی دانش آموزان و نوجوانان با حقوق شهروندی، طرحی با عنوان «زنگ آگاهی، زنگ شناخت» به صورت مجازی توسط واحد امور فرهنگی اجتماعی منطقه ۶، اجرا می شود.
چهارشنبه 28 آبان 1399

هویت، محور تمرکز بر برنامه‌های فضاسازی محیطی در تبریز

هویت، محور تمرکز بر برنامه‌های فضاسازی محیطی در تبریز معاون فرهنگی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از تمرکز بر موضوع هویت، به عنوان محور برنامه های فضاسازی محیطی در تبریز یاد کرد.
چهارشنبه 28 آبان 1399

برنامه های حوزه کتاب در شهرداری در صدر برنامه های فرهنگی ماست

برنامه های حوزه کتاب در شهرداری در صدر برنامه های فرهنگی ماست گفتگوی تفصیلی با حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی در خصوص هفته کتاب
چهارشنبه 28 آبان 1399

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

اهتمام ویژه شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی

 اهتمام ویژه شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی  معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از اهتمام ویژه شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سالجاری خبر داد.
يکشنبه 25 آبان 1399

فرهنگ‌شهر؛

چرا کتاب بخوانیم؟

چرا کتاب بخوانیم؟ ترویج کتاب خوانی بهترین ابزار برای ارتقای فرهنگ شهروندی است. کتاب نقش بسیار مهم و سازنده‌ای در ارتقای فردی و اجتماعی افراد دارد و فراگیر شدن مطالعه و کتاب خوانی لایه‌های فکری افراد را گسترش می‌دهد. در ارتقای فرهنگ شهرنشینی، دو موضوع رفتارهای فردی و اجتماعی مطرح است که کتاب به راحتی می‌تواند هر دو حوزه رفتاری را تحت شعاع قرار دهد.
شنبه 24 آبان 1399

برگزاری پویش "با کتاب واکسینه شویم" در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز

برگزاری پویش "با کتاب واکسینه شویم" در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از برگزاری پویش "با کتاب واکسینه شویم" در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز خبر داد.
شنبه 24 آبان 1399

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی توسط امور فرهنگی ، اجتماعی شهرداری منطقه یک برگزارمی گردد :

مسابقۀ کتابخانوانی تحت عنوان " سرزمین مهربانی "

مسابقۀ کتابخانوانی تحت عنوان " سرزمین مهربانی " همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی ، امور فرهنگی ، اجتماعی منطقه یک اقدام به برگزاری یکدوره مسابقات کتابخوانی با عنوان " سرزمین مهربانی " می نماید .
شنبه 24 آبان 1399

پنج نقطه تبریز، میزبان ایستگاه‌های کتاب

پنج نقطه تبریز، میزبان ایستگاه‌های کتاب همشهریان پنج منطقه مسکونی شهر تبریز، میزبان ایستگاه های کتاب هستند.
سه شنبه 20 آبان 1399
 
 اسلایدر