1394

 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 16 دي 1398     |     کد : 2110

اولین جلسه هیات انتخاب همایش نکوداشت زنده نامان تبریز برگزار شد

اولین جلسه هیات انتخاب همایش نکوداشت زنده نامان تبریز با حضور معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز و مدیر کل میراث فرهنگی استان آذربایجانشرقی و دکتر جمالپور مسئول هیات انتخاب ،دکتر شریف نژاد دبیر هیات انتخاب و سایر اعضای این کمیته  برگزار شد.


در  ابتدای این جلسه  حجت الاسلام احمد حمیدی گفت: شورای اسلامی و شهرداری  کلانشهر تبریز با درک جایگاه و منزلت تبریز و نامداران و نام آوران تبریز، برگزاری سومین دوره همایش نکوداشت زنده نامان تبریز را در دستور برنامه های خود در سال 98  قرار داده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری با اشاره به اهداف این همایش عنوان کرد :  برپايي اين همایش فرهنگي در راستاي تجليل و ارج ‌نهادن به مقام شامخ چهره‌هاي برجسته و ماندگار فرهنگي ، هنري ، اجتماعي ، علمي ، ورزشي و نيز ايثارگران سرافراز تبریز است.
وی افزود : افراد انتخاب شده در بخشهای مختلف علمي و دانشگاهي، دفاع مقدس، مديريت كلان، ورزش، فرهنگ و هنر، امور اجتماعي، تحقيق و پژوهش، صنعت و خدمات و مشاركت و سرمايه‌گذاري كه توسط كميته‌هاي تخصصي انتخاب شده‌اند، مورد تقدير قرار خواهند گرفت.
در ادامه جلسه دکتر جمالپور مسئول کمیته هیات انتخاب همایش نکوداشت زنده نامان تبریز جزئیات فرآیند برگزاری همایش  و طرح پیشنهادی همایش زنده نامانا را تشریح نمود.

در ادامه اعضای کمیته نکته  نظرات و پیشنهادات خود را  در خصوص طرح پیشنهادی همایش زنده نامان ارائه دادند و و مقرر شد در جلسه بعدی  در خصوص عنوان همایش و تعیین شاخصهای انتخاب چهره‌هاي برجسته و ماندگار تصمیم نهایی اتخاذ گردد. تشکیل رسمی کمیته های این همایش  از جمله کمیته مالی و پشتیبانی ،کمیته تشریفات، کمیته اجرایی ،کمیته علمی وکمیته تبلیغات و روابط عمومی وهمچنین  تشکیل دبیر خانه همایش از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح گردید .
 
گفتنی است همایش نکوداشت زنده نامان پیش از این دو بار در تبریز برگزار شده که آخرین آن به سال 1389 باز می گردد و اکنون نیز به همت شهرداری تبریز، برگزاری سومین دوره این همایش در اسفند ماه سالجاری  برنامه ریزی شده است


نوشته شده توسط   نسرین زرافشان    تعداد بازدید  60
 
 اسلایدر